Ekstremalne odchudzanie

Ekstremalne odchudzanie

Zdarza się, że człowiek bez względu na płeć, chciałby choć przez jeden dzień być kimś zupełnie innym, niż jest. Blondynka o prostych włosach, marzy o kasztanowej trwałej. Rudy chłopak z twarzą zdobioną tysiącem piegów, chciałby choć przez chwilę mieć lico modela z reklamy maszynek do golenia. Ponadto introwertycy, chcieliby choć na jeden wieczór zostać duszą towarzystwa. Ci zaś, którzy ciągle są w centrum uwagi, pragną odrobiny świętego spokoju i pobycia ze sobą sam na sam. Odsetek ludzi całkowicie zadowolonych ze swojego wyglądu i tego, kim są, jest bardzo niewielki. Dlatego też tak duży jest apetyt na przemianę.

Przed nami drugi sezon programu „Extreme Makeover”, w którym grupa specjalistów pomaga niezadowolonym z siebie bohaterom, zmienić swój wygląd i życie. Zobaczmy ciężką pracę, jaką w przemianę drugiego człowieka wkładają amerykańscy chirurdzy plastyczni, dentyści, styliści oraz trenerzy osobiści. Czy gruntowna metamorfoza człowieka jest w stanie wpłynąć na polepszenie jego relacji z innymi?

W drugim sezonie przekonamy się o tym, na przykładzie bliźniaczek, które dotychczas nie czuły między sobą siostrzanej więzi. Poznamy też od lat poniżaną matkę, obsypywaną przezwiskami „czarownica”, która także poczuła apetyt na zmianę swojego życia. Czy odmienieni bohaterowie programu będą wreszcie szczęśliwi?