Jazda po polsku

Na pytanie – ile czasu statystyczny Polak spędza codziennie w aucie? Wielu z nas, szczególnie tych mieszkających w dużych miastach i podróżujących w ciągłych korkach, odpowiada – za dużo! A zastanawialiście się o czym rozmawiają Polacy podczas jazdy samochodem? Dowiecie się z nowego programu telewizji TLC
– „Jazda po polsku”. Co uważają za swoje największe osiągnięcie? Jakie cechy cenią najbardziej u kobiet, a jakie u mężczyzn? Co jest dla nich ideałem szczęścia? Te i wiele innych pytań podróżujący samochodem usłyszą ze swojej nawigacji, której głosem będzie Katarzyna Pakosińska. Zapnijcie pasy, szykuje się dobra jazda!

 „Jazda po polsku” to program, w którym mamy jedyną w swoim rodzaju okazję do bezkarnego podsłuchiwania i podglądania innych. Dzięki wyjątkowej nawigacji oraz kamerom zamontowanym w autach bohaterów, dowiadujemy się o czym rozmawiają podczas podróży samochodem. A tym samym poznajemy interesujący światopogląd, wyłaniający się z niekontrolowanych rozmów Polaków za kółkiem. Dowcipny, momentami zaskakujący, a niekiedy szokujący obraz rzeczywistości inspirowany jest pytaniami, jakie bohaterowie słyszą z nawigacji. Swojego głosu użyczyła do niej Katarzyna Pakosińska. Artystka kabaretowa, aktorka oraz bez wątpienia właścicielka najpiękniejszego uśmiechu i najpozytywniejszego głosu w naszym kraju. O co zapyta Polaków?

POZNAJ UCZESTNIKÓW!

Jednymi z przepytywanych podróżnych będą Stella i jej mama. Obie panie to absolutne fanki różowego koloru, co nietrudno zauważyć. Na co dzień zajmują się hodowlą psów i mają dość otwarte podejście do życia. Z kolei Jarek i Sebastian to przyjaciele z Krakowa, którzy od kilkunastu lat mieszkają w Warszawie. Ich praca wiąże się z modą i stylizacją. Swoimi poglądami na życie dzielą się chętnie. Podobnie zresztą, jak kolejna grupa podróżujących – Krzysiek, Magda i Ania. Wszyscy są wielbicielami sportów ekstremalnych. Natomiast Karolina i Ania to młode, bystre dziewczyny, dla których świat internetu nie ma tajemnic. Zaś Natalia oraz Klaudia to koleżanki przywiązujące wiele uwagi do wyglądu. Nie brak im jednak przy tym dystansu do siebie i poczucia humoru, co nieco neutralizuje ich styl bycia. Podróżując polskimi drogami będzie można poznać również Irka i Damiana. Uwielbiają las i łowienie ryb. Jeden z panów ma 65 lat i jest świeżo po rozwodzie. Wiesława i Eryk to znajomi, którzy poznali się na dancingu międzypokoleniowym. Choć skończyli już 80 lat nadal aktywnie korzystają z życia. Ona śpiewa w operze i gra w kabaretach, a on jest byłym partyzantem. W programie poznamy też wyjątkowy duet - zięcia Tomka i Bożenę, jego teściową. Oko kamery będzie także podpatrywać w trakcie jazdy temperamentną babcię i jej wnuczkę. Na deser – poznamy kumpli z Radomia. To przyjaciele, którzy większą część czasu spędzają na siłowni, imprezie czy podrywaniu pięknych dziewczyn.

O czym rozmawiają Polacy w podróży? Już nie musisz się zastanawiać. Włącz TLC i oglądaj „Jazdę po polsku” w niedzielę o godzinie 21:30.