Powietrzna karetka

Powietrzna karetka

Gdy zagrożone jest ludzkie życie, liczy się każda sekunda! Nowy program telewizji TLC pozwoli widzom, jak jeszcze nigdy dotąd, obserwować i poczuć na własnej skórze adrenalinę, towarzyszącą prawdziwym misjom ratowniczym, które dzieją się nie tylko na ziemi, ale i w przestworzach.

Załoga powietrznej karetki codziennie niesie ratunek tam, gdzie nie dociera żaden inny transport. To często ostatnia nadzieja dla ciężko chorych i rannych. To niezwykłe emocje towarzyszące ludzkim tragediom, rozgrywających się na granicy życia i śmierci, pełne szybkiej akcji i niesamowitych bohaterów.

Lekarze i sanitariusze z powietrznego ambulansu z Yorkshire pędzą do rannych z prędkością prawie 250 km/godz. Wszystko za sprawą tych, którzy zasiadają za sterami. To jedyni w swoim rodzaju piloci, którzy niegdyś służyli w służbach specjalnych. Heroiczni bohaterowie to wysoko wykwalifikowani specjaliści ratownictwa, których każdy ruch rejestrowany jest dzięki powietrznemu osprzętowi i kamerze. To ona sprawia, że zawsze można obserwować akcje z pierwszej linii.

Nowy program: piątek 22:30