słodki biznes

Słodki biznes

Jeszcze w XV wieku angielskie słowo cake, czyli ciasto, oznaczało płaski, okrągły bochenek chleba. Na szczęście, znaczenie tego słowa uległo całkowitej zmianie. W ósmym sezonie programu „Słodki biznes” widzowie będą mogli podziwiać fantastyczne lukrowe arcydzieła!

Zobaczymy w nim same cuda i cudeńka, takie jak chociażby gigantyczne, trójwymiarowe torty w kształcie pirackiego statku, wieloryba, morskiego węża, zamku z piasku, nawiedzonego domu, skórzanej kurtki i fortepianu o rzeczywistych rozmiarach! Na pewno nie będzie tam niczego, co w jakimkolwiek stopniu przypominałoby nasz codzienny chleb.

Dziesięć odcinków nowego sezonu gwarantuje pełne dramatyzmu show ukazujące przygody właściciela cukierni Carlo’s Bake Shop i jego pracowników. Kamera zabierze widzów na halloweenową imprezę w domu Buddy’ego, gdzie spotkają nietuzinkowych przebierańców, i na organizowaną przez cukiernię akcję charytatywną, która ma pomóc jej w trafieniu na okładkę kalendarza Hot Baker. W końcu zobaczymy, kto okaże się prawdziwym ciachem!

Buddy podzieli się z widzami swoimi najlepszymi sztuczkami kulinarnymi i dość zaskakującymi wyznaniami. Bez jakiego narzędzia nie wyobraża sobie pracy przy dekorowaniu tortów? „Bez dobrego stołu obrotowego. To prawdziwa rewolucja w mojej pracy”.

Słodki biznes. Tort syna Buddy'ego

Syn Buddy'ego, Carlos, tymczasowo staje się szefem kuchni i piecze ciasto dla swojego trenera pływania.