Suknie ślubne dla puszystych

Suknie ślubne dla puszystych

Jo Cooke i Alison Law to szczere i nieprzebierające w słowach wspólniczki w branży mody, które zupełnie zmieniają oblicze przedślubnego, zakupowego szaleństwa i polowania na suknie ślubne dla puszystych panien młodych.

Ślubny butik o nazwie Curvy Brides Boutique mieszący się w wiejskiej posiadłości w angielskim hrabstwie Essex to raj dla klientek, na które czekają niezliczone wieszaki, zapełnione sukniami ślubnymi w brytyjskich rozmiarach od 16 do 40. Jo i Alison nie odstępują panien młodych na krok, dbając o ich doskonały nastrój i równie doskonały wygląd.

Inspirując się własnymi, trudnymi doświadczeniami, Jo i Alison postanowiły nie tylko zostać ekspertkami od sukien ślubnych, lecz również bajkowymi wróżkami – matkami chrzestnymi – dla panien młodych znajdujących się w potrzebie. Jo i Alison doskonale wiedzą, jak stresującym doświadczeniem ślub może być dla tych nieco większych panien młodych – to walka z brakiem pewności siebie lub wcześniejszymi doświadczeniami, nierzadko w postaci upokarzającego traktowania w „normalnych”, ekskluzywnych butikach. Nie wspominając już o krytycznych spojrzeniach ze strony rodziny i przyjaciół, a nawet własnych partnerów, rzucanych podczas przechadzki po czerwonym dywanie w stronę ołtarza.

Curvy Brides Boutique oferuje kompleksowe usługi i wsparcie, którego Jo i Alison udzielają na każdym etapie przygotowań – począwszy od wyszukania „tej jedynej” sukni aż po szczęśliwe złożenie małżeńskiej przysięgi.

Nowy program: wtorek 20:30

Powtórki: od niedzieli 17 września o 13:00, od soboty 23 września o 15:00