Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Lotnisko pełne zwierząt - Odcinek 8

  Opowieści z centrum odbioru zwierząt na lotnisku Heathrow w Londynie. Tak ogromnej różnorodności gatunków, podróżujących po całym świecie, nie sposób spotkać nigdzie indziej. - Opowieści z centrum odbioru zwierząt na lotnisku Heathrow w Londynie. Tak ogromnej różnorodności gatunków, podróżujących po całym świecie, nie sposób spotkać nigdzie indziej.
 • Projekt AKWARIUM - Akwarium dla gwiazdy Internetu

  Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów. - Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.
 • Mieszkanie na pniu - Kuchnia na drzewie

  Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu. - Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu. - Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka". - Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".
 • Weterynarz z Gór Skalistych - Trujące czekoladki

  Weterynarz ratuje szczeniaka przed uśpieniem. Pies zjada pudełko trujących czekoladek z marihuaną i trafia na leczenie do kliniki weterynaryjnej. - Weterynarz ratuje szczeniaka przed uśpieniem. Pies zjada pudełko trujących czekoladek z marihuaną i trafia na leczenie do kliniki weterynaryjnej. - Doktor Jeff i jego ekipa muszą zmierzyć się z tajemniczą chorobą, na którą zapadło 10 szczeniąt. Doktor zajmie się także kulejącym kotem. - Doktor Jeff i jego ekipa muszą zmierzyć się z tajemniczą chorobą, na którą zapadło 10 szczeniąt. Doktor zajmie się także kulejącym kotem.
 • Dzikość Bliskiego Wschodu - Egipt

  Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą. - Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.
 • Kłopotliwe zwierzaki - Mali domowi wandale

  Oto niesforne zwierzęta, które sieją chaos i zniszczenie. Od psa, który nie pozwala wyjść do pracy opiekunce, po trzy kozy, uwielbiające chodzić po samochodzie właściciela. - Oto niesforne zwierzęta, które sieją chaos i zniszczenie. Od psa, który nie pozwala wyjść do pracy opiekunce, po trzy kozy, uwielbiające chodzić po samochodzie właściciela.
 • Obcy wewnątrz nas - Coś jest w moim moczu

  Na nadgarstku dłoni mężczyzny pojawia się dziwna narośl. Pielęgniarka zauważa w moczu kawałki przypominające gałązki. Kobieta w ciąży zapada na chorobę o niecodziennych objawach. - Na nadgarstku dłoni mężczyzny pojawia się dziwna narośl. Pielęgniarka zauważa w moczu kawałki przypominające gałązki. Kobieta w ciąży zapada na chorobę o niecodziennych objawach. - Laborantka z Massachusetts z przerażeniem odkrywa, że jednym z pacjentów jest jej syn, silny chłopak, którego choroba całkowicie pozbawiła jakichkolwiek sił. - Laborantka z Massachusetts z przerażeniem odkrywa, że jednym z pacjentów jest jej syn, silny chłopak, którego choroba całkowicie pozbawiła jakichkolwiek sił.
 • Alaska: Przetrwać na krańcu świata - Powrót z dziczy

  Uczestnicy niezwykłej wyprawy na Alaskę spotykają się ponownie. Wspominają wspólną walką o przetrwanie i trudne chwile spędzone w skutej lodem, zaśnieżonej dziczy. - Uczestnicy niezwykłej wyprawy na Alaskę spotykają się ponownie. Wspominają wspólną walką o przetrwanie i trudne chwile spędzone w skutej lodem, zaśnieżonej dziczy.
 • Resocjalizacja z Pit Bullem - Odcinek 7

  Zespół pomaga choremu i rannemu psu, który cierpi na wiele problemów zdrowotnych. W schronisku zjawia się dawny wolontariusz, który pracował tu będąc na zwolnieniu warunkowym. - Zespół pomaga choremu i rannemu psu, który cierpi na wiele problemów zdrowotnych. W schronisku zjawia się dawny wolontariusz, który pracował tu będąc na zwolnieniu warunkowym.
 • Kot z piekła rodem - Głodny jak wilk

  Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda. - Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.
 • Policja dla zwierząt w Houston - Walka o przetrwanie

  Śledcza, Trischa Price, ratuje trzy konie, które były głodzone przez właściciela. Pracownicy HSPCA wydostają ze strychu kocięta. Znajdują też nowy dom dla trzech szczeniąt. - Śledcza, Trischa Price, ratuje trzy konie, które były głodzone przez właściciela. Pracownicy HSPCA wydostają ze strychu kocięta. Znajdują też nowy dom dla trzech szczeniąt.
 • Projekt AKWARIUM - Niespodzianka dla komika

  Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić. - Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.
 • Baseny z rozmachem - Pływając z rybami

  W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę. - W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.
 • wieczór
 • TRWA

  Strażnicy przyrody - Zaskoczenie

  Hannett używa wszystkich swoich umiejętności, aby schwytać ranną gęś. Lucas ma do czynienia z przedawkowaniem narkotyków, a MacFadzen musi sobie poradzić z agresywnym jastrzębiem. - Hannett używa wszystkich swoich umiejętności, aby schwytać ranną gęś. Lucas ma do czynienia z przedawkowaniem narkotyków, a MacFadzen musi sobie poradzić z agresywnym jastrzębiem.
 • Kłopotliwe zwierzaki - Czworonożne łakomczuchy

  Spotkanie z psem, który uwielbia lody oraz innym czworonożnym smakoszem, przysparzającym właścicielom sporo kłopotu. Poznamy też papugę, która klnie i rapuje. - Spotkanie z psem, który uwielbia lody oraz innym czworonożnym smakoszem, przysparzającym właścicielom sporo kłopotu. Poznamy też papugę, która klnie i rapuje.
 • Amba - rosyjski tygrys

  Gordon Buchanan wyrusza w okolice Władywostoku, aby tropić potężne tygrysy syberyjskie. Spotyka też ludzi, którzy dzielą teren z tymi nieuchwytnymi zwierzętami. - Gordon Buchanan wyrusza w okolice Władywostoku, aby tropić potężne tygrysy syberyjskie. Spotyka też ludzi, którzy dzielą teren z tymi nieuchwytnymi zwierzętami.
 • Weterynarz w dziczy - Dzikie diabły tasmańskie

  Tym razem Chris Brown jedzie na Tasmanię, aby leczyć zagrożone wyginięciem diabły tasmańskie chorujące na rzadki nowotwór. Później leczy także wombaty cierpiące na nużycę. - Tym razem Chris Brown jedzie na Tasmanię, aby leczyć zagrożone wyginięciem diabły tasmańskie chorujące na rzadki nowotwór. Później leczy także wombaty cierpiące na nużycę.
 • Resocjalizacja z Pit Bullem - Nareszcie wolne!

  Tia staje przed największym wyzwaniem w życiu, gdy zostaje wezwana do kilku opuszczonych psów. Kiedy przybywa na miejsce, trafia na koszmar, jakiego jeszcze nie widziała. - Tia staje przed największym wyzwaniem w życiu, gdy zostaje wezwana do kilku opuszczonych psów. Kiedy przybywa na miejsce, trafia na koszmar, jakiego jeszcze nie widziała.
 • Afryka: kraina węży - Odcinek 1

  Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta. - Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.
 • Strażnicy Teksasu - Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

  Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami. - Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.
 • Na tropie wymarłych gatunków - Olbrzym z Madagaskaru

  Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje. - Pachylemur był madagaskarskim gatunkiej lemura o rudej sierści, wielkością dorównujący ssakom naczelnym. Forrest przeczesuje dżunglę z nadzieją, że ten wymarły gatunek jednak żyje.
 • Najniebezpieczniejszy zawód świata - False Pass

  Kuter Time Bandit płynie w kierunku False Pass z zamiarem wyładunku połowu krabów. Silne sztormy utrudniają rejs. Czy rybacy dotrą do celu bezpiecznie? - Kuter Time Bandit płynie w kierunku False Pass z zamiarem wyładunku połowu krabów. Silne sztormy utrudniają rejs. Czy rybacy dotrą do celu bezpiecznie?
 • Strażnicy Teksasu - Intruzie, strzeż się!

  Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela. - Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela.
 • Policja dla zwierząt w Houston - Wyż demograficzny

  Pracownicy SPCA mają pełne ręce roboty. Pomocy potrzebuje dzisiaj wiele chorych zwierząt m.in. kotka i jej nowonarodzone kocięta. - Pracownicy SPCA mają pełne ręce roboty. Pomocy potrzebuje dzisiaj wiele chorych zwierząt m.in. kotka i jej nowonarodzone kocięta.
 • Poznajcie orangutany - Odcinek 8

  Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.? - Ośrodek Sapinok przeżywa baby boom! Na świat przyszło wiele maleństw, a wkrótce przybędzie ich jeszcze więcej. Czy ojcem wszystkich pociech jest dominujący samiec o imieniu C.I.D.?
 • Szkoła przetrwania - Patagonia, część 1

  Bear Grylls wyrusza w niebezpieczne i nieprzyjazne człowiekowi rejony Patagonii. Przeprawia się przez zamarznięte bagna i lodowate rzeki. W lasach bukowych szuka jedzenia. - Bear Grylls wyrusza w niebezpieczne i nieprzyjazne człowiekowi rejony Patagonii. Przeprawia się przez zamarznięte bagna i lodowate rzeki. W lasach bukowych szuka jedzenia. - Podróżnik Bear Grylls wciela się w zagubionego turystę w Kimberley w Australii. Pokaże nam, jak uchronić się przed udarem słonecznym, znaleźć pożywienie i zbudować schronienie. - Podróżnik Bear Grylls wciela się w zagubionego turystę w Kimberley w Australii. Pokaże nam, jak uchronić się przed udarem słonecznym, znaleźć pożywienie i zbudować schronienie.
dalej
Zobacz program innych kanałów: