Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Dorota Zawadzka. Do tablicy

  Drżyjcie! Dorota Zawadzka rozprawia się z systemem polskiego szkolnictwa. Zadaje trudne i niewygodne pytania. Wzywa do tablicy dyrektorów szkół, rodziców i uczniów.
 • In Vitro. Czekając na dziecko

  Agnieszka i Piotr od trzech lat bezskutecznie starają się o dziecko. U Agnieszki lekarze stwierdzili endometriozę III stopnia. Po trzech próbach inseminacyjnych para trafiła do kliniki nOvum. Małżonkowie zdecydowali się na in vitro. Przed nimi kolejne etapy procedury, a my śledzimy ich losy.
 • Schudnij jak ja

  "Schudnij jak ja” to program o historiach ludzi, którym udało się dokonać zmian w życiu, związanych z utratą zbędnych kilogramów oraz stylu życia.
 • Schudnij jak ja

  "Schudnij jak ja” to program o historiach ludzi, którym udało się dokonać zmian w życiu, związanych z utratą zbędnych kilogramów oraz stylu życia.
 • Wzrost ponad miarę

 • Bez diagnozy

  Zapracowana gospodyni domowa uświadamia sobie, że nie może dłużej wykonywać swoich obowiązków, gdy zaczyna odczuwać bolesne zawroty głowy. Na początku ma trudno w normalnym funkcjonowaniu, jednak niebawem pojawi się najdziwniejszy objaw: wszystkie normalne dźwięki zaczynają brzmieć dla niej zbyt głośno. Kiedy niegdyś aktywną żonę i matkę zaczyna ogłuszać bicie własnego serca, kobieta postanawia popełnić samobójstwo. Drugim bohaterem jest energiczny DJ z klubu nocnego. Mężczyzna zaczyna zachowywać się jak kryptoalkoholik: jego ciągłe pijaństwo i wymioty szybko przekreślają jego karierę i małżeństwo. Żona jest zaskoczona tym, co mu dolega, gdy ten udowadnia jej, że nie pije!
 • W poszukiwaniu piękna

  Synilga była atrakcyjną, energiczną kobietą, duszą towarzystwa. Miała barwne, ciekawe życie. Cztery lata temu urodziła czwarte dziecko, synka. Niestety Marcel urodził się poważnie chory. Synilga została sama ze swoim dramatem, odsunęli się od niej wszyscy, oprócz mamy. Kobieta długo godziła się z całkowitą niepełnosprawnością syna. Wpadła w alkoholizm, z którego wyszła dzięki własnej sile. Dziś koncentruje się na leczeniu Marcela, szukaniu źródeł nowych terapii. Przyszła do programu, żeby odzyskać swoją urodę. Marzy by wygładzić zmarszczki, które tragedia wyryła na jej twarzy, zlikwidować dolinę łez od przepłakanych nocy, poczuć się lepiej. Synilga chce też obalić stereotyp matki niepełnosprawnego dziecka, zaniedbanej, zapłakanej, bezradnej. Katarzyna Chwedoruk, kierująca kliniką medycyny estetycznej Skinclinic, docenia odwagę naszej bohaterki, która otwarcie mówi o problemie alkoholizmu wśród kobiet. Niestety alkohol wpływa też bardzo destrukcyjnie na skórę, twarz Synilgi jest przesuszona, co uwypukla zmarszczki, kobieta ma też tendencję do obrzęków, a organizm zatrzymuje wodę i nie wypłukuje toksyn. Po kilku tygodniach zabiegów twarz Synilgi odzyskała owal i jędrność. Zabiegi laserowe wygładziły skórę, wypełniacze odbudowały jej strukturę, a rozpuszczalne nici wymodelowały kontur. Rozstępy na brzuchu zostały znacznie zmniejszone, a skóra zregenerowana. Zmęczony i smutny wyraz twarzy Synilgi zniknął bezpowrotnie. Eksperci zrobili wszystko, żeby przypomnieć bohaterce o jej atrakcyjności i sile, aby miała energię do walki o siebie i o zdrowie synka.
 • Klinika urody 5

  W dzisiejszym odcinku „Kliniki Urody” poznacie kobiety, które w wyniku tragicznych zdarzeń straciły coś, co jest uważane za jeden z największych atrybutów kobiecości: włosy. Nasi specjaliści pomogą przywrócić paniom nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim: pewność siebie. Poza tym nasza prowadząca Paulina Krupińska pokaże domowe sposoby i nietypowe gadżety, które świetnie się sprawdzą w walce o zdrowe i lśniące włosy. Tyberiusz Marciniszyn zrobi radykalną metamorfozę Agnieszce, a Ania Orłowska zaprezentuje, jak w szybki sposób zrobić romantyczny makijaż różany. To jeszcze nie wszystko! Tylko w „Klinice Urody” zadbamy o brzuszek najseksowniejszej Pani Psycholog w Polsce – Marii Rotkiel. Zapraszamy!
 • Druga twarz

  Do ekspertów zgłosi się Agnieszka, która wygląda jakby cały czas się bawiła na imprezie helloween. Poznamy też Sandrę, która zgłosiła się do programu, aby spełnić ostatnią wolę taty. Jak się okaże, ma już swoją drugą twarz - siostrę bliźniaczkę Sarę. Może ją też uda się nakłonić do zmiany? O pomoc zwrócił się również Tomek z obawą, że przez swój problem straci narzeczoną. Czy ekspertom uda się spełnić oczekiwania bohatera i jego ukochanej? Karolina Gilon zamarzy o siostrze bliźniaczce. Nieziemska kobieta z rogami spróbuje skraść duszę Marcina Tyszki. Pozostawi na nim swoje piętno. Łukasz Urbański będzie musiał stworzyć coś z niczego. Dzwonek odkryje swoją bratnią duszę… w sadystycznej stylizacji. A Malwina Wędzikowska dla podkreślenia figury prawie straci przytomność. Druga twarz to nie tylko nowa stylizacja.To często przemiana wewnętrzna, która musi dokonać się w naszych bohaterach. Czy są na to gotowi, aby zmienić swoje życie? O tym dowiemy się z kolejnego odcinka "Drugiej Twarzy"
 • TRWA

  Urodzie na ratunek 2

 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Klinika naturalnego piękna

  Kuba ma 30 lat i zmaga się kompleksem spowodowanym łysieniem androgenowym. Do programu zgłosiła go nastoletnia Zosia - jest on jej sąsiadem i przyjacielem rodziny. Nastolatka poprosiła Jakuba, aby towarzyszył jej podczas podróży do Warszawy. Pretekstem do wyprawy miały być zdjęcia po rzekomo wygranym castingu do programu „Mam talent”. W czasie zdjęć do czekającego Jakuba podeszła sama Karina Dudek-Miracka wcielając się w rolę przypadkowej rowerzystki. Dla Kuby problem okazał się tak nurtujący, że dość szybko podjął ten temat w rozmowie z nowo poznaną osobą. Zaskoczony mężczyzna został zaproszony na konsultację do kliniki. Kolejną bohaterką tego odcinka jest trzydziestodziewięcioletnia Iwona. Do programu zgłosiła ją koleżanka z pracy, Roksana. Iwona pięć lat temu miała wykonany makijaż permanentny ust, który stał się powodem jej kompleksu. Iwona pracowała jako manager w centrum szkoleniowym. Kiedy brakowało modelek na szkolenia, zdarzało się, że zapraszano przypadkowe, chętne osoby. W końcu wybór padł na nią. Ponieważ w przeszłości korzystała już z tego rodzaju makijażu i nie utrzymał się on długo, zdecydowała się na większą ilość pigmentu. Niestety okazało się, że makijaż wyszedł poza linię ust a użyty pigment jest tak mocny, że nie udało się go usunąć mimo kilkunastu zabiegów laserem, w tym laserem nanosekundowym. Iwona do kliniki w Warszawie przyjechała pod pretekstem rozmowy o pracę. W jej trakcie okazało się jednak, że w to miejsce Karina Dudek-Miracka zaproponuje jej zbiegi mające rozwiązać problem z niechcianą, wątpliwą ozdobą twarzy. Czy marzenia naszych uczestników związane z pięknym wyglądem spełnią się?
 • Eks-tra zmiana 2

  W pierwszym odcinku nowego sezonu „Eks-tra zmiany” poznamy niezwykłą historię sióstr, których małżeństwa, jak same mówią, rozbiły się o butelkę. Bohaterką programu będzie 40 – letnia Emilia, która zdobyła się na odwagę, by odejść od męża-alkoholika. Niewiele wcześniej decyzję o rozwodzie podjęła jej sześć lat młodsza siostra, Justyna. Kobiety były dla siebie największym wsparciem, kiedy okazało się, że ich mężowie większa miłością niż je – obdarzyli alkohol. Choć trudne przejścia pozostawiły za sobą, nadszedł czas, by zadbały o swoją kobiecość. Emilia od dawna marzyła o tym, by odmienić swój „babciny” styl i nauczyć się sztuki makijażu. Wraz ze stylistką ponownie odkryła w sobie kobiecy pazur, a nowego, seksownego wizerunku dopełniła modna fryzura i… równie oszałamiająca metamorfoza jej siostry. Krzysztof Miruć, specjalista od wnętrzarskich zadań specjalnych, zamienił pokój Emilii w prawdziwy azyl, w którego eleganckich, stonowanych wnętrzach może odpocząć od roli mamy i poczuć się jak stuprocentowa kobieta. Emilia wyznała Agacie Młynarskiej, że w czasie metamorfozy poczuła się jak w bajce. Czas, by od tej pory w jej życiu zagościło trochę magii także na co dzień. Zapraszamy do obejrzenia poruszającej historii o kobiecej sile i siostrzanej miłości.
 • Eks-tra zmiana

  To będzie najbardziej wyjątkowy odcinek Eks-tra Zmiany. Dlaczego? Bo pojawi się w nim mężczyzna. Po rozstaniu z żoną Rafał zdecydował się spotkać z Agatą Młynarską i dokonać rewolucji w swoim życiu. Rafał swoją żonę poznał gdy miał 19 lat. Była jego pierwszą, wielką miłością. Szybko się pobrali i zamieszkali razem. Potem na świat przyszła dwójka ich dzieci. Żyli zgodnie i szczęśliwie. Z czasem jednak zaczęli się od siebie oddalać. Rafał wychowany w tradycyjnej rodzinie, ten sam model życia chciał przenieść do domu, który stworzył razem ze swoją żoną. Ona jednak pragnęła czegoś więcej, chciała skupić się na karierze zawodowej. Rafał był domatorem, jego żona chętnie wychodziła na spotkania ze znajomymi. Te różnice sprawiły, że przestali się dogadywać. Z czasem jego żona postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Dziś Rafał mówi, że być może to, że byli swoimi wielkimi pierwszymi miłościami spowodowało, że im się nie udało. Nigdy wcześniej nie mieli okazji przekonać się jak to jest w relacji z innymi partnerami. Dziś Rafał czuje się bardzo samotny. Nie ma się komu zwierzyć i mało kto rozumie jego problemy. W jego rodzinie wcześniej nie było rozwodów. Bardzo chciałby kogoś poznać, ale boi się, że nikt nie będzie chciał się związać z facetem, który ma dwójkę dzieci. Z byłą żoną opiekują się nimi naprzemiennie. Tydzień dzieci są u swojej mamy, kolejny tydzień z nim. Spotkanie z Agatą Młynarską sprawi, że Rafał w końcu poczuje się wysłuchany i zrozumiany. Agata uświadomi mu, że rozwód to nie koniec świata, i że w życiu może go spotkać jeszcze wiele pięknych rzeczy. Od kiedy Rafał rozstał się z żoną prawie nie sypia w sypialni. Czuje się tam bardzo samotnie. Samo pomieszczenie przypomina stary, opuszczony motelowy pokój. Architekt Krzysztof Miruć odczaruje ten smutek i sprawi, że Rafał poczuje się w swojej sypialni jak w ekskluzywnym wnętrzu. Specjaliści od fryzury i ubioru sprawią, że Rafał odnajdzie swój nowy męski styl i poczuje się pewniej we własnej skórze. W tym najważniejszym momencie będą mu towarzyszyć rodzice. To oni będą świadkami jego Eks - tra Zmiany!.
 • Salon ostatniej szansy 2

  Trzej światowej sławi eksperci mierzą się z beznadziejnymi przypadkami. Niosą pomoc tym, którzy myśleli, że decydują się na w pełni bezpieczny zabieg, a teraz walczą ze skutkami nieudanego eksperymentu. Dzielą się również bezcennymi poradami i wskazówkami, które powinni sobie wziąć do serca wszyscy planujący w najbliższym czasie wizytę w salonie kosmetycznym. Prowadzącą program jest Hania Knopińska-Grzenkowicz, znana vlogerka urodowa, której filmy osiągnęły ponad 4 miliony odsłon na serwisie YouTube. Znana polskim widzom również z programu „Mistrzyni makijażu”, tym razem podpowie nam jak umiejętnie i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z zabiegów upiększających.
 • Projektanci piękna

  W pierwszym odcinku doktor Chomicka-Janda podejmie się zoperowania 34-letniej Lidki, która po urodzeniu trójki dzieci straciła niegdyś duży i jędrny biust. Kamery dokładnie zarejestrują operację powiększenia piersi, a także podejrzą chirurga plastycznego poza stołem operacyjnym. Pokażą nie tylko funkcjonowanie bloku operacyjnego, ale również relacje, jakie panują między członkami personelu medycznego.Kamery zajrzą także przez ramię specjalistów z kliniki stomatologicznej. Niejednokrotnie przemierzą korytarze placówki w poszukiwaniu tajników pracy stomatologów. Zrelacjonują trudny przypadek Krysi, która swoje leczenie w klinice zaczęła już ponad dwa lata temu. Kamery twarzą w twarz staną z dr Irminą Materną, dr. Grzegorzem Wasilukiem oraz dr. Radosławem Bartoszem, którzy zmagają się z walką o piękny uśmiech pacjentki.
 • Beauty ekspert

  W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” Radzka pokaże, jak najskuteczniej zadbać o stopy. Przetestuje na własnej skórze pilniki, tarki i pumeksy. Wszystko po to, aby podpowiedzieć, co najlepiej wybrać, aby Wasze stopy były gładkie i zadbane na wiosnę i pięknie prezentowały się w odkrytych klapkach i sandałkach. Podpowiemy też, jak pomóc stopom zmęczonym wielogodzinnym chodzeniem w szpilkach. Radzka ma receptę na wszystko! Zaspałaś? Wyskoczyło spontaniczne spotkanie, a Ty jeszcze w szlafroku? Natychmiast potrzebny jest szybki make up! Ania Orłowska podpowie, jakich kosmetyków 2w1 warto używać. A poza tym w odcinku peelingi do twarzy, ciała i ust. Który spodoba Wam się najbardziej?
 • Szpital

  Do szpitala przyjeżdżają skłócenie narzeczeni: Sabina Miśkowiec i Marek Mikulski. Podczas kłótni mężczyzna w nerwach przytrzasnął narzeczonej dłoń drzwiami od samochodu. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Okazuje się, że kobieta ma zmiażdżone palce. Tymczasem matka przyprowadza do szpitala 16-letniego syna: Kamila Koniecznego. Chłopak próbował zgwałcić dziewczynę swojego starszego brata. Nastolatce udało się obronić i uciec, ale w trakcie szarpaniny podrapała chłopaka i odgryzła mu kawałek ucha. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. Narzeczeni umówili się na skromny ślub, ale rodzice Sabiny nalegają na huczne wesele. Para ciągle się o to kłóci. Marek ukrywa przed narzeczoną, że nie stać go na wystawne wesele. Wstydzi się przyznać, że nie jest tak bogaty jak jej rodzina. W końcu Sabina o wszystkim się dowiaduje. Czy pacjentka zostanie z narzeczonym i weźmie z nim ślub? Kamil Konieczny jest uzależniony od sterydów, dlatego jest bardzo agresywny. Kiedy dziewczyna jego brata twierdzi, że próbował ją zgwałcić, chłopak wszystkiemu zaprzecza i próbują ją oczernić. Matka we wszystko mu wierzy. Tymczasem brat pacjenta, wie o jego uzależnieniu od sterydów i napadach agresji, dlatego wierzy swojej dziewczynie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw...
 • wieczór
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 15-letnią Weronikę Trakiewicz, która przewróciła się w parku, uderzyła głową o chodnik i straciła przytomność. Bada ją dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie do szpitala przyjeżdża Magdalena Wojnar z trzema synami. Najmłodszy z nich, 4-letni Michaś od kilku dni ma gorączkę i bardzo boli go gardło. Pojawiły się również problemy z oddychaniem i wymioty. Dziecko przyjmuje dr Anna Nowicka. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ciotka Weroniki Trakiewicz. Kobieta wychowuje dziewczynę, bo jej rodzice zginęli w wypadku. Jest dla niej bardzo surowa i nie zgadza się, żeby spotykała się ze swoim chłopakiem. Dziewczyna buntuje się a ciotka, żeby nad nią zapanować, od miesiąca podaje jej do jedzenia leki psychotropowe. To przez nie dziewczyna jest otumaniona i źle się czuje. Tymczasem ciotka próbuje wmówić lekarzom, że jej siostrzenica wzięła narkotyki… Mąż Magdaleny porzucił ją i dzieci dla kochanki. Od tego czasu nie interesuje się nimi i nie pomaga im finansowo, przez co rodzina popadła w długi. Mężczyzna przyjeżdża do szpitala zawiadomiony przez jednego z synów, który bardzo za nim tęskni i chce, żeby do nich wrócił. W końcu do niego dociera, że musi pomóc rodzinie. Tymczasem dr Anna podejrzewa, że 4-letni Michaś choruje na zakaźną mononukleozę.
 • Sablewskiej sposób na modę 4

  Maja Sablewska nigdy nie pozna do końca prawdy skrywanej w czterech ścianach domów swoich bohaterek. Po części dlatego, że nie chce być wścibska, a po części - żeby ich nie osądzać. Jej celam jest nauczyć kobiety wykorzystywać swoją siłę do budowania, a nie do autodestrukcji, jak to niestety najczęściej się dzieje. Kasia, bohaterka kolejnego odcinka programu to atrakcyjna trzydziestopięciolatka, kompletnie nie doceniająca swoich zalet, a wprost przeciwnie, owładnięta niemocą życiową. Paraliżujący brak wiary we własne możliwości to następstwo utraty ciąży pozamacicznej i trudnej relacji z mężem. Po śmierci nienarodzonego dziecka, zapewne w emocjach, mąż wypowiedział dramatyczne słowa, które do tej pory siedzą w głowie Kasi. Kobieta nie umie wybaczyć, rozpamiętuje, ale kocha. Ma wrażenie, że im bardziej ona chce się zbliżyć do swojego męża, tym bardziej on się od niej odsuwa. Sablewska wie, że prawda leży zawsze po środku. Celem stylistki jest przede wszystkim nauczenie Kasi jak poznać i docenić siebie, żeby tworzyć zdrowe relacje. Dlatego prowadząca zabierze Katarzynę na sesję z trenerką komunikacji interpersonalnej, która wypowie znamienne słowa „nie staraj się, tylko działaj”. Kasia będzie musiała odciąć się od przeszłości, a nowy bardzo seksowny wizerunek może jej w tym tylko pomóc.
 • Sablewskiej sposób na modę 4

  Tym razem na kanapie u Mai Sablewskiej gości 44-letnia Basia. Życie bardzo ją doświadczyło, straciła trzy ciąże i rozwiodła się z agresywnym partnerem. Poronienia, to niestety następstwo chorób cywilizacyjnych i klątwa naszych czasów. Dramat Basi polegał na tym, że kilka razy ukochane, wyczekiwane dziecko zmarło w jej łonie przed samymi narodzinami. Mimo ciągłych zawirowań losu, w końcu udało jej się urodzić zdrowego syna, a po pierwszym nieudanym małżeństwie, spotkała mężczyznę wartego miłości. Dlaczego jednak smutek w jej oczach pozostał? Autorkę programu przeraziła zawartość walizki Basi. Kobieta, w przenośni, ale też dosłownie żyje w żałobie przez ostatnie kilkanaście lat. Ma długie, kruczoczarne włosy, a wszystkie ubrania w jej walizce są czarne. Przed Mają trudne zadanie – musi przekonać bohaterkę, że rozpamiętywanie przeszłości do niczego jej nie doprowadzi, że musi stawiać sobie cele, patrząc w przyszłość, a nie w przeszłość. Prowadząca zaproponowała jej zabawę w “pomyśl życzenie”, bo marzenia mają moc. Basia ścięła włosy i, miejmy nadzieję, symbolicznie odcięła też swoje problemy. Ostatecznie Sablewskiej udało się rozweselić smutne oczy Basi, i to nie tylko kolorowymi stylizacjami...
 • Raport Life

 • Klinika bez tajemnic

  27-letnia Magda mieszka na co dzień w Warszawie i pracuje jako fryzjerka. Choć nie należy do szczupłych osób, jest zadowolona ze swojej kształtnej figury, bowiem na co dzień pracuje jako modelka plus size. Dziewczyna, której radosny uśmiech niemal nigdy nie schodzi z twarzy, przyszła jednak do kliniki po pomoc. Okazuje się, że sen z jej powiek spędza zbyt duży biust. Mimo tego, że duży rozmiar piersi postrzegany jest zazwyczaj jako atut – dla Magdy okazuje się być uciążliwy z powodu ich wagi. Źle wpływają też na jej kręgosłup. Z pomocą przyszła jej więc dr Margareta Budner. Przy okazji badania, Magda wyznała, że jest jeszcze jedna rzecz, którą chętnie poprawiłaby w swoim wyglądzie, a mianowicie zbyt płaskie według Magdy pośladki. Nawet w gimnazjum słyszała często, że stała w kolejce za biustem a nie za pośladkami. Dr Budner planuje więc długą operację, w czasie której rozwiąże wszystkie te problemy jednocześnie. Na konsultację do doktora Marcina Ambroziaka zgłosiła się 63-letnia Marta. Jak się okazuje doktor bardzo dobrze pamięta Martę, ponieważ dziesięć lat temu zgłosiła się do jednego z jego programów, aby skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Przypadek był jednak szczególny, ponieważ Marta była wówczas w trakcie leczenia onkologicznego. Onkolog wyraził zgodę na zabieg, z którego efektów była bardzo zadowolona, jednak kobieta stwierdziła, że czas robi swoje i chętnie znów poprawiłaby nieco urodę. Największym jednak jej pragnieniem jest pozbycie się pamiątki po trzech operacjach piersi, z których jedną była mastektomia. Doktor Ambroziak kierują ją więc na konsultację do chirurga onkologa – doktora Piotra Giereja, który oceni, w jaki sposób można przywrócić Marcie jej brakującą pierś. Okazuje się jednak, że ślady, jakie zostawiła po sobie przebyta choroba w połączeniu ze szczupłą figurą kobiety, wymusiłyby pozyskanie tkanki mięśniowo skórnej brakującej do odtworzenia piersi z pleców. To wiązałoby się z ryzykiem niewielkiego ubytku sprawności. Czy Marta, która jest fizjoterapeutką i dla której sprawność fizyczna jest sprawą niezwykle ważną, zdecyduje się na takie ryzyko? Do kliniki na kontrolę wróciła Patrycja, która dwa miesiące temu przeszła operację redukcji brodawek sutkowych oraz podniesienia biustu. Jak te zabiegi wpłynęły na jej życie i czy jest z nich zadowolona? W odcinku przekonamy się też, czy pani prezes nie boi się igieł, zobaczymy otwarcie nowej kliniki Ambroziak oraz poznamy reakcje lekarzy na pierwszy odcinek naszego programu.
 • Medium z Long Island 9

 • Obcy wewnątrz nas 8

  Wakacje z piekła rodem Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.
 • Seks terapia

 • Żyjąc wbrew diagnozie

 • Kochaj mnie mimo wszystko 3

 • Szpital

  Do szpitala trafia 24-letni barman, Mariusz Pawlik, który dostał w pracy silnego ataku douszności. Na oddział ratunkowy przywiozła go koleżanka z pracy - Olga Rojek, z która od pewnego czasu się spotyka. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Tymczasem karetka pogotowia przywozi do szpitala Ryszarda Mazurka, który został dotkliwie poparzony. Mężczyzna pracuje jako spawacz i podczas naprawiania torów tramwajowych przypadkowo doprowadził do wybuchu gazów spawalniczych. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Wkrótce okazuje się, że podczas spawania pacjent nabawił się niebezpiecznej gorączki cynkowej. Mariusz Pawlik nie traktuje poważnie związku z Olgą i spotyka się z kilkoma dziewczynami jednoczesnej. Młoda kobieta nie ma o tym pojęcia. Wkrótce do szpitala przyjeżdża dziewczyna, którą Mariusz poderwał tydzień temu na jej wieczorze panieńskim. Barman robi wszystko, żeby nie dopuścić do spotkania rywalek. Wkrótce na oddział przyjeżdża druhna przyszłej panny młodej, z którą pacjent również się spotyka. Wybucha awantura. W międzyczasie okazuje się, że podczas popisowej sztuczki – plucia ogniem, barman zachłysną się łatwopalnym płynem i w jego płucu wytworzył się ropień. Do szpitala przyjeżdża żona Ryszarda Mazurka z dziećmi. Pacjent niedawno dowiedziała, że od lat go zdradza i chce się z nią rozwieźć. Kiedy mówi o tym żonie, ta nie zgadza się na rozwód i próbuje skłócić go z dziećmi…
 • Niezwykłe przypadki medyczne 2

  Czy czas leczy rany? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która w swoim życiu zmaga się z traumatycznymi wspomnieniami. Nawet po upływie wielu lat od tragedii, większość nie jest w stanie pogodzić się z przeszłością i tym samym wyrzucić z pamięci przykre chwile. Ula nieustannie wspomina dzień, w którym jej beztroskie i szczęśliwe dzieciństwo w jednej sekundzie przepełnił ból i cierpienie. Miała zaledwie 10 lat, kiedy uległa bardzo poważnemu poparzeniu. Sięgając do szafki kuchennej, wylała na siebie gar z gorącą wodą. W jednej chwili z tej małej dziewczynki wydobył się przeraźliwy krzyk. Małgorzata, chcąc jak najszybciej pomóc siostrze, jednym ruchem zdjęła wełnianą sukienkę z poparzonego ciała Uli. Nieświadomie wraz z tkaniną zerwała skórę, która wtopiła się w ubranie. Lekarze dawali jej 24 godziny życia. Jednak ta dzielna osoba nie poddała się i rozpoczęła prawdziwą walkę. Wrzątek poparzył znaczną część ciała Urszuli, pozostawiając na nim rozległe ślady. Dzisiaj blizny i bliznowce pokrywają jej ręce, część twarzy i głowy, a także dekolt oraz piersi. To, jak sama twierdzi, pozbawiło ją kobiecości. Ula ślady przeszłości skrywa pod bluzkami z długimi rękawami, zapiętymi pod samą szyją. Ten nieszczęśliwy wypadek pozostawił blizny także na duszy kobiety, która od wielu lat unika kontaktu z innymi ludźmi. Czy doktor Gojdź zdoła pomóc Urszuli zapomnieć o tak bolesnej przeszłości i sprawić, że zacznie na nowo żyć?
dalej
Zobacz program innych kanałów: