Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Na kłopoty Zawadzka

  Rozwiązywanie kłopotów z dziećmi jest dziecinnie proste! Tak uważa Dorota Zawadzka. Dlatego po raz kolejny ruszy z pomocą i odwiedzi rodziców, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami. Na kłopoty – tylko Zawadzka! Dziecko histeryzuje? Nie cierpi mycia głowy? Nie chce korzystać z nocnika? Ma kłopoty w szkole? Pyskuje? Kłamie? Rodzice nie muszą się już martwić. Dorota Zawadzka, znana i lubiana psycholog pomoże im to zmienić. Ona wie jak radzić sobie z niesfornymi dziećmi i nastolatkami. Podzieli się z opiekunami prostymi, szybkimi i co najważniejsze skutecznymi sposobami na dręczące ich problemy. A tych nie brakuje. W programie pojawi się wiele trudnych i wstydliwych tematów - dzieci okradające rodziców, anoreksja czy dziecięcy onanizm. Dorota wystawi rodziców na ciężką próbę. Pokaże do czego zdolna jest ich pociecha, kiedy spuści się ją z oczu…W kapsule „To naprawdę zrobiło moje dziecko!” widzowie będą świadkami scen, które mrożą krew w żyłach, a czasem budzą histeryczny śmiech. Dzieci są zdolne do wszystkiego!
 • Naturalnie na zdrowie

  Pyłek pszczeli zawiera aż trzydzieści sześć mikroelementów i ma odżywczy wpływ na cały organizm. Z kolei świeży imbir znany jest z rozgrzewającego działania. Komosa ryżowa zawiera wszystkie aminokwasy i wiele witamin. Jakie inne właściwości kryją się w tych składnikach spożywczych?
 • Sablewskiej sposób na...

  Marta ma 25 lat i uważa, że jest potwornie otyła. Jej wściekłość i żal są tym większe, że była szczuplutką nastolatką i sama nie wie, jak mogła doprowadzić się do takiego stanu. Wyjechała na studia, zamieszkała ze swoim chłopakiem i żyła w pozornie szczęśliwym związku. Niestety chłopak Marty świetnie gotował... Dziewczyna przytyła 20 kg w ponad 2 lata! Zgłaszając się po pomoc do Mai, Marta wcale nie była przekonana, że da radę. Czuła się zraniona, poniżona i dalej zajadała rozpacz. Znalazła się na rozstaju dróg. Facet, który miał być tym na całe życie, postawił jej ultimatum „nie dostaniesz pierścionka zaręczynowego, dopóki nie schudniesz”. Taka deklaracja, taki szantaż emocjonalny może złamać każdego. Nasza prowadząca przeprowadziła szczerą rozmowę z Martą, kazała jej schować dumę i uraz do kieszeni a zmiany zacząć od siebie. A jest nad czym pracować! Bohaterka jest przedstawicielką pokolenia, które fast food uważa za normalny, codzienny posiłek, a wysiłek fizyczny za zło konieczne, z którego zawsze można się wymigać. Psychodietetyk Ela Lange, pracująca w zespole Mai, przedstawiła Marcie zatrważające dane – jej ulubione frytki i chipsy są zrobione z resztek i zawierają akrylamid, substancję uznaną przez Światową Organizację Badań Nad Nowotworami za rakotwórczą. Pierwsze spotkanie z trenerem na siłowni nie należało do przyjemnych; całkowity brak kondycji nie pozwolił Marcie na dokończenie treningu. Autorka programu podchodzi bardzo indywidualnie do każdej uczestniczki. Nie ocenia, nie krytykuje, wysłuchuje i radzi, czasem jest łagodna, ale czasem, jak w przypadku Marty - do bólu szczera. Tym razem Maja i jej eksperci zastosowali terapię szokową i… przyniosła ona zaskakujący rezultat. Marta w 6 tygodni schudła 14 kilogramów, a w talii zgubiła 20,5 centymetra. Zrzuciła ogromny balast, który blokował jej poczucie własnej wartości. Po prostu dała z siebie wszystko. Brawo!
 • Sablewskiej sposób na...

  Agata ma 33 lata, pracuje jako bibliotekarka i samotnie wychowuje syna. Zgłosiła się do programu Mai, żeby wyjść z marazmu życiowego, do jakiego doprowadziły ją koleje losu. Bohaterka była tancerką, uprawiała czynnie sport, niestety, gdy miała 21 lat, z powodu kontuzji, jej kariera gwałtownie się zakończyła. Kłopoty ze zdrowiem i brak ruchu zaowocowały dużą nadwagą, Agata znienawidziła swoje ciało. Potem doszedł stres związany z partnerem i chorobą nowotworową synka. U 2,5-letniego Bartka zdiagnozowano raka wątroby. Ojciec chłopca „był” wielką miłością Agaty. Kobieta wiedziała o jego wcześniejszych problemach z narkotykami, jednak zdecydowała się stworzyć z nim rodzinę. Wszystko było dobrze do momentu, aż partner Agaty wpadł w nowe uzależnienie - od dopalaczy. Bohaterka traktuje swój udział w programie, jako symboliczne zamknięcie trzech trudnych rozdziałów w swoim życiu: walki z otyłością, toksycznej miłości i choroby dziecka. W tej chwili chłopiec jest zdrowy i Agata wreszcie chce wziąć się za siebie, żeby Bartek miał ładną, zadbaną, uśmiechniętą mamę, która zaraża energią i optymizmem. Maja Sablewska razem z grupą ekspertów i specjalistów intensywnie pracuje z Agatą przez 6 tygodni. „Pamięć mięśni” oraz sportowy duch pomogły Agacie przezwyciężyć słabości. Bohaterka zaczęła poważnie zmieniać swoje życie, i jest mądrzejsza o cenną wiedzę, że nie wolno żałować swoich błędów, bo one zawsze nas czegoś uczą i przydarzają się po coś. Zobaczcie jej przemianę!
 • Wzrost ponad miarę

 • Moje małe życie

 • Klinika bez tajemnic

  Każdego dnia specjaliści z Kliniki Ambroziak mierzą się z fascynującymi i trudnymi przypadkami medycznymi. W nowym programie Discovery Life odsłonią przed widzami tajniki swojej pracy! Tylko w tej serii będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, „pierwszej damy kliniki” – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. Kamery pokażą ich w codziennych sytuacjach – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Zajrzymy do gabinetów lekarskich, podpatrzymy jak wyglądają zabiegi i poznamy historie pacjentów kliniki. Wśród nich pojawią się także osoby znane z pierwszych stron gazet i gwiazdy Instagrama. Zapraszamy do wspólnego odkrywania „Tajemnic Kliniki Ambroziak”!
 • 36,6 4

  Jak w każdą sobotę Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek zapraszają na program „36,6 °C”, w którym czeka na was solidna dawka wiedzy o zdrowiu! Co ma zrobić człowiek, którego boli kręgosłup, ale żaden specjalista nie potrafi powiedzieć, jaka jest przyczyna bólu? Taki właśnie problem miał Mateusz. W pewnym momencie lekarze uznali, że jedynym ratunkiem będzie dla niego wszczepienie neurostymulatora – urządzenia, które „uczy się” pacjenta, zapamiętuje jego odczucia bólowe w różnych pozycjach – czyli w pewnym momencie staje się urządzeniem szytym na miarę. Wszczepienie inteligentnego neurostymulatora to pierwsza tego typu operacja w Polsce – jej rezultaty zobaczycie w programie. Będzie też słów kilka o prądzie w sercu. Jeśli impulsy elektryczne przepływają w nim prawidłowo, nasza „pompa” bije spokojnie, miarowo. Jeśli nie, to mówimy o arytmii, która nie leczona może prowadzić do wielu poważnych chorób, na przykład do migotania przedsionków, a potem do udaru. Jedną z metod zapobiegania takim scenariuszom jest zabieg ablacji z użyciem technologii 3D oraz wysokiej temperatury – i my wam to pokażemy. Operacja jest niestandardowa zarówno dla lekarzy jak i dla pacjenta, który ma operowane serce i jest przytomny. Zastanawialiście się, ile kilogramów cukru zjadacie w ciągu roku? My sięgnęliśmy po rzetelne badania i przeżyliśmy szok! Problem w tym, że większość cukru pochłaniamy nieświadomie, bez żadnej kontroli, bo producenci żywności lubią nam dosłodzić. Bądźcie czujni, cukier to słodki zabójca. Wraz z najlepszymi specjalistami podpowiemy wam, czym najlepiej go zastąpić i ile go jeść, żeby nie chorować. Są w Polsce lekarze, którzy potrafią postawić przywrócić mowę pacjentom sparaliżowanym po udarze. Robią to z powodzeniem stosując zabieg trombektomii, czyli mechanicznie usuwając skrzep z tętnic mózgowych. Żeby lekarze mogli wkroczyć do akcji, potrzebna jest nasza szybka reakcja. Tu liczy się czas!
 • TRWA

  36,6 4

  Alergie to epidemia XXI wieku, cierpi na nie już 15 mln Polaków, a prognozy pokazują, że w 2025 roku 60% z nas będzie alergikami. W sobotę opowiemy o najpopularniejszych alergenach i pokażemy jak skutecznie możemy z nimi walczyć. Ewa Drzyzga wraz z prof. Krzysztofem Łabuzkiem sprawdzą jakie są szansę, aby już niebawem pojawiła się na rynku szczepionka na alergie pokarmowe, które dotyczą co 5 dorosłego Polaka! Jeżeli jesteś alergikiem, koniecznie oglądaj nas już w najbliższą sobotę o 18:00! Wielu rodziców boryka się z problemem nocnego moczenia u swoich dzieci. Trudno ocenić kiedy można się tym nie przejmować, a kiedy należy zgłosić się do lekarza? Jak w skuteczny i prosty sposób można poradzić sobie z tą bardzo wstydliwą dolegliwością? Opowie o tym prof. Rafał Chrzan, urolog dziecięcy. Rak płuc jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych na całym świecie. Każdego roku zapada na niego ponad 20.000 Polaków. Dr hab. Jarosław Pieróg – chirurg klatki piersiowej opowie nam o bronchonawigacji. To nowatorskie urządzenie, które pozawala tak jak GPS dotrzeć nawet do bardzo małej zmiany w płucach i co najważniejsze pobrać z niej wycinek do badania histopatologicznego. U kogo takie badanie może być stosowane? Odpowiedź oczywiście w najbliższym odcinku 36,6 °C Problem stresu dotyczy każdego człowieka, nie istnieją ludzie, którzy go nie doświadczają. Stresujemy się zarówno w domu jak i w pracy. Ale czy stres zawsze jest naszym wrogiem? Jakie mogą być konsekwencje długofalowego stresu i dlaczego nie wolno ich lekceważyć? Już w najbliższą sobotę sprawdzi to Ewa Drzyzga. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak najlepiej radzić sobie z codziennym stresem, oglądaj 36,6 °C; najzdrowszy program telewizyjny, już w sobotę 3 listopada o 18:00!
 • Życie bez wstydu

  Widzowie "Życia bez wstydu" zdążyli już poznać zespół pracujący w klinice Ambroziak Estederm. W kolejnym odcinku przekonają się, kto stoi za rodzinną atmosferą panującą w tym miejscu. Poznamy też kolejnych pacjentów kliniki. Edyta najchętniej wyskoczyłaby ze swojej skóry i wskoczyła w nową. Przebyta w dzieciństwie choroba zostawiła po sobie liczne ślady, których kobieta nie jest w stanie zaakceptować. Zima pozwala uciec Magdalenie od problemu. Tylko wtedy może ukryć się przed ciekawskimi spojrzeniami innych ludzi pod grubą warstwą ubrań. Kornelia nie potrafi zbyt długo wytrwać w jednym związku. Raz z miłości zrobiła coś, czego dzisiaj po latach żałuje…
 • Bez skazy

  Każda kobieta widzi swoje odbicie średnio kilkadziesiąt razy dziennie. Nie sposób więc nie zauważyć pierwszych oznak starzenia: zmarszczek, bruzd czy tzw. „chomików”. Niekiedy upływ czasu staje się tak bardzo widoczny, że kremy czy zabiegi kosmetyczne to zdecydowanie za mało. Czy jedynym wyjściem jest wtedy skapel? Czy medycyna estetyczna może dać porównywalny efekt co lifting chirurgiczny? W kolejnym odcinku „Bez Skazy” pokażemy szybkie i skuteczne zabiegi. Przyjrzyjmy się tez niekonwencjonalnym metodom odmładzającym, które nie tylko mogą zaskoczyć ale i zszokować. Odchody słowika, śluz ślimaka- czy to działa? Sprawdźcie oglądając nasz program!
 • W poszukiwaniu piękna

  Lustereczko, lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie? Każdy czasem zadaje sobie to pytanie i marzy, żeby jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wygładziły się zmarszczki i zniknęła „oponka” na brzuchu. TVN Style ma taką moc i pomoże bohaterom nowego programu „W poszukiwaniu piękna”. Każdemu zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Zmarszczki, blizny, trądzik, rozstępy są utrapieniem dla wielu osób. Kto nie chciałby mieć mniej „tu” i więcej „tam”? Która świeżo upieczona mama nie marzy o odzyskaniu ciała sprzed ciąży? Co z kobietami, które od lat zmagają się z trądzikiem młodzieńczym, a walka z nim przysłania im cały świat? Los dziesięciu bohaterów odmieni Katarzyna Chwedorczuk, szefowa kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Znana specjalistka wraz z najwyżej klasy ekspertami z dziedziny dermatologii, podejmą walkę o lepszy wygląd i bardziej komfortowe samopoczucie uczestników programu. Wspólnie udowodnią, że dzięki najnowszym i nieinwazyjnym zdobyczom medycyny i dermatologii estetycznej, można zdziałać cuda. Nieocenioną pomocą przy metamorfozach dziesięciu szczęśliwców będzie mistrzyni makijażu Anna Orłowska, która pojawi się w programie także w innej roli. Prowadząca TVN Style postanowiła odmienić swój wizerunek i stracić kilka kilogramów.
 • Młoda para na diecie

 • Tajemnice popularnych diet

  Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest odchudzanie. Ale wśród tysięcy diet i mnogości informacji i dezinformacji o tym, jak najlepiej schudnąć i utrzymać wagę - od czego najlepiej zacząć? W programie zobaczymy co sprawia, że jesteśmy grubi i poznamy najpewniejszy sposób na osiągnięcie wymarzonego rozmiaru. Przyjrzymy się różnym niekoniecznie skutecznym dietom i obalimy znane mity na temat utraty wagi. Poznamy opinie naukowców, lekarzy i dietetyków dotyczące skutecznego odchudzania. W tej 4-częściowej serii dowiemy się prawdy o tłuszczach, węglowodanach, dietach głodówkowych i superżywności.
 • Życie bez wstydu 2

  W pierwszym odcinku kolejnego sezonu „Życia bez wstydu” poznacie Elę, która od dawna skutecznie okłamuje swoją metrykę. Ma jędrne, wysportowane ciało i o 21 lat młodszego partnera. Ani jej się śni zakładać podomkę i przydeptane kapcie. Otwarcie przyznaje, że uwielbia medycynę estetyczną, bo nie wyobraża sobie siebie w roli pomarszczonej babci. Pamiętacie Mateusza, z pierwszej edycji programu? Przebyta choroba bardzo zdeformowała jego twarz. Pomoc lekarzy z kliniki Estederm dodała młodemu mężczyźnie skrzydeł. Asia, z zawodu cukiernik, nie rozstaje się z gorzkim smakiem wspomnień o obelgach, pluciu i przywiązywaniu jej do płotu. Łamiącym się głosem mówi: „Jestem przecież kobietą, a nie jakimś pekińczykiem!”. Poznajcie jej historie. Zapraszamy!
 • Matka w ciaży, córka w ciąży

 • wieczór
 • Szpital

  Ofiary wypadku samochodowego / Mężczyzna uzależniony od morfiny. Na SOR trafia 26-letni Adam Myśliwiec, który został poważnie ranny podczas wypadku samochodowego. Po chwili do szpitala zostaje przywieziona jego była narzeczona – Agnieszka Matusik, która prowadziła samochód i umyślnie spowodowała wypadek. Kobieta chciała popełnić samobójstwo i jednocześnie zabić mężczyznę, bo załamała się, kiedy ten odmówił powrotu do niej i wyznał, że kocha inną kobietę. Adama Myśliwca przyjmuje ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz a jego była narzeczona trafia pod opiekę doktora Eryka Wajmana. Drugim pacjentem doktora Eryka jest Mariusz Pawlus, który ma duszności, jest spocony i cały drży. Niebawem okazuje się, że mężczyzna jest uzależniony od morfiny a jego objawy wywołane są odstawieniem leku. Agnieszka Matusik nie chce, żeby ktokolwiek dowidział się, że specjalnie spowodowała wypadek, dlatego okłamuje lekarzy, że Adam jest jej narzeczonym. Wkrótce w szpitalu pojawia się jego matka i aktualna dziewczyna. Agnieszka okłamuje kobiety, mówiąc że jest w ciąży z Adamem. Mężczyzna w tym czasie nadal jest nieprzytomny. Wkrótce jego stan ulega pogorszeniu. Lekarze walczą o jego życie… Do szpitala przyjeżdża żona i syn Mariusza Pawlusa. Kobieta była przekonana, że mężczyzna zerwał z nałogiem. Tymczasem dowiaduje się, że stracił prace i jest w fatalnym stanie. Syn nie chce uwierzyć, że jego ojciec jest uzależniony, dlatego zgadza się mu pomóc, kiedy ten prosi go, żeby zdobył dla niego morfinę…
 • Życie bez wstydu

  By ratować swoje życie Emilia półtora roku temu poddała się mastektomii prawej piersi. Kobieta pragnie zrealizować teraz swój cel, jakim są „nowe cycki”. Karolina chciałaby wyglądać jak Barbie. Podoba jej się określony typ kobiecości, a na konsultację z dr Ambroziakiem przynosi swój pamiętnik, który skrywa jej największe marzenia dotyczące wyglądu. Będąc małą dziewczynką Dorota oblała się gorącą herbatą. Ślady po tym wydarzeniu pozostały na jej biuście do dziś. Lekarze w klinice bardzo chcą pomóc kobiecie, jednak finał konsultacji okazuje się niezwykle zaskakujący. Zapraszamy na kolejny odcinek „Życia bez wstydu”!
 • Seks - wypadki 2

 • Bez tabu. Randki internetowe

  Jak wyglądają współczesne randki? Czego oczekujemy od aplikacji randkowych? Czy szukamy tam prawdziwej miłości czy jedynie przygodnego seksu? Agata Młynarska spotka się z ludźmi, którzy od lat bezskutecznie próbują znaleźć wymarzonego partnera przez Internet. Porozmawia z tymi, którym się udało oraz z osobami, traktującymi randkowanie w sieci jako swoisty sport.
 • Bez diagnozy

  Odnosząca sukcesy lekarz rodzinna zaczyna doświadczać szeregu zagadkowych, wyniszczających objawów, których nie jest w stanie zdiagnozować. Po tym, jak zemdlała na oczach swoich kolegów, lekarka szybko staje się przykutą do łóżka pacjentką szpitalną, ale ponieważ jej stan wydaje się zagrażać życiu, żaden inny lekarz nie potrafi jej pomóc. Kolejną pacjentką jest 7-letnia dziewczynka kochająca balet, która zaczyna tracić czucie w nogach. Ku przerażeniu matki, choroba przywiązuje dziewczynkę do wózka inwalidzkiego. U młodej baletnicy zdiagnozowano stan wymagający operacji nóg. Jjej matka zgadza się na zabieg, jednak gdy operacja nie odniesie oczekiwanego skutku, córka nigdy nie będzie chodzić ani tańczyć ponownie.
 • Moje ciało mnie przeraża 2

 • Moje ciało mnie przeraża 2

 • Szpital

  Do szpitala zostaje przywieziona rodzina Winerów, która została poszkodowana podczas wybuchu gazy w swoim domu. Najciężej ranny jest 40-letni Tomasz, który jest bardzo poparzony. Do szpitala trafia również jego żona i 9-letni syn, którzy są lżej ranni. Rodziną zajmuje się dr Eryk Wajman i dr Piotr Wójtowicz. W międzyczasie do szpital trafia 34-letnia Weronika Zylewicz, która została pobita przez męża i chwilę później straciła przytomność. Kobieta była wtedy sama w domu i nie ma pojęcia, kto wezwał pogotowie. Bada ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przyjeżdża brat Tomasza Winera, który mieszka ze swoją rodziną w drugiej części ich wspólnego domu. Do wypadku doszło, gdy dogrzewał swoje mieszkanie paląc palniki na kuchence gazowej. Rodziny są skłócone i poszkodowani uważają, że brat pacjenta chciał ich zabić, dlatego celowo doprowadził do wybuchu. Tymczasem stan Tomasza pogarsza się z każdą chwilą. Oparzenia na jego ciele są bardzo rozległe. Czeka go przeszczep skóry… Okazuje się, że karetkę do nieprzytomnej Weroniki Zylewicz wezwał jej sąsiad - monter instalacji internetowej. Mężczyzna jest zakochany w pacjentce i zamontował w jej mieszkaniu kamerę. Kiedy ją podglądał zauważył, że zemdlała. Do szpitala przyjeżdża mąż Weroniki i próbuje ją zastraszyć. Boi się, że wyjdzie na jaw, że się nad nią znęca. Tymczasem okazuje się, że pacjentka zemdlała, bo po pobiciu w jej głowie powstał krwiak. Lekarze muszą go natychmiast usunąć…
 • Szpital

  Pacjentem doktora Piotra Wójtowicza jest 42-letni Jacek Żarek, który przypadkiem został porażony paralizatorem przez żonę, kiedy niespodziewanie wrócił w nocy do domu. Kilka miesięcy wcześniej żona pacjenta została brutalnie napadnięta w domu. Od tego czasu panicznie boi się ponownego włamania i dlatego w tajemnicy przed rodziną kupiła paralizator. W międzyczasie do szpitala trafia 16-letnia Lena Darczyk, która jest pobudzona, ma halucynacje i napady agresji. Dr Robert Szewczyk zleca przypięcie pacjentki pasami do łóżka, żeby móc ją zbadać. Żona Jacka Żarka od czasu napadu żyje w ciągłym stresie. Obawia się o życie dzieci, zwłaszcza, że jeden z napastników wciąż jest na wolności. Dlatego ciągle ich pilnuje. Syn małżeństwa ma już dość obsesji matki i chce wyprowadzić się z domu. Jacek Żarek początkowo lekceważył zachowanie żony, ale w końcu do niego dociera, że kobieta potrzebuje fachowej pomocy i terapii. Lena Darczyk dwa tygodnie temu uciekła z domu po tym jak, pokłóciła się z macochą i ta w trakcie kłótni kazała wynosić się jej z domu. Kobieta nie myślała jednak, że dziewczyna faktycznie zniknie. Od tego czasu nastolatka pomieszkiwała u ludzi poznanych na imprezach, piła i w końcu wąchała klej, którym się zatruła. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec pacjentki i macocha, której ta nienawidzi. Mężczyzna będzie musiał wybrać między dobrem córki a żoną.
 • Sześć razy córka

 • Życie bez wstydu 2

  W pierwszym odcinku kolejnego sezonu „Życia bez wstydu” poznacie Elę, która od dawna skutecznie okłamuje swoją metrykę. Ma jędrne, wysportowane ciało i o 21 lat młodszego partnera. Ani jej się śni zakładać podomkę i przydeptane kapcie. Otwarcie przyznaje, że uwielbia medycynę estetyczną, bo nie wyobraża sobie siebie w roli pomarszczonej babci. Pamiętacie Mateusza, z pierwszej edycji programu? Przebyta choroba bardzo zdeformowała jego twarz. Pomoc lekarzy z kliniki Estederm dodała młodemu mężczyźnie skrzydeł. Asia, z zawodu cukiernik, nie rozstaje się z gorzkim smakiem wspomnień o obelgach, pluciu i przywiązywaniu jej do płotu. Łamiącym się głosem mówi: „Jestem przecież kobietą, a nie jakimś pekińczykiem!”. Poznajcie jej historie. Zapraszamy!
 • 36,6 2

  Dociekliwa Ewa Drzyzga zapyta o najbardziej wstydliwą dolegliwość kobiet, z pomocą ekspertów doradzi jak bronić się przed smogiem i sprawdzi jak wyglądają płuca palacza! Nietrzymanie moczu. To wciąż dla wielu kobiet bardzo wstydliwy problem. Ale w „36,6” nie ma tematów tabu. W najbliższym programie najlepsi specjaliści opowiedzą o operacyjnych metodach leczenia tego problemu. Dowiecie się też, kiedy warto pomyśleć o operacji, a kiedy wystarczą ćwiczenia i rehabilitacja. Będzie też lekcja prawidłowego kichania. Dlaczego to takie ważne? Immunoterapia to najważniejsze osiągnięcie roku 2015 w walce z nowotworami – uznało Amerykańskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej. Takie jedno zdanie potrafi rozbudzić ogromne nadzieje, ale czy ta metoda leczenia raka jest dla każdego? Wyjaśnimy, czym immunoterapia różni się od radioterapii, chirurgicznego usunięcia guza czy chemioterapii. Sezon grzewczy w pełni, dlatego przygotowaliśmy praktyczny poradnik, jak się bronić przed smogiem. Podpowiemy, na co powinniście zwrócić uwagę, kiedy kupujecie maskę antysmogową oraz jak wybrać odpowiedni oczyszczacz powietrza w domu. Będzie też słowo o tym, czego jeszcze nasze płuca nie lubią, czyli o paleniu. Jeśli brakuje Wam motywacji do walki z nałogiem, koniecznie obejrzyjcie „36,6” ! Będziecie mogli zobaczyć swoje płuca. Emocje gwarantowane! W Indiach lekarze wydobyli z ciała pewnej kobiety 12 tysięcy sztuk kamieni. To ekstremalna historia, ale pewnie każdy z Was słyszał o kimś, kto miał piasek w nerkach czy musiał rodzić kamień. Jak w ludzkim ciele powstają kamienie? Prof. Krzysztof Łabuzek wytłumaczy to z pomocą oleju i płynu do mycia naczyń. Prościej się nie da!
dalej
Zobacz program innych kanałów: