Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Życie nabiera smaku

  Życie nabiera smaku to program, przeznaczony dla osób, które źle się czują w swoim ciele. Sylwia i Akop Szostak wprowadzą bohaterów w świat ćwiczeń.
 • Matka w ciaży, córka w ciąży

 • Na kłopoty Zawadzka

  Rozwiązywanie kłopotów z dziećmi jest dziecinnie proste! Tak uważa Dorota Zawadzka. Dlatego po raz kolejny ruszy z pomocą i odwiedzi rodziców, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami. Na kłopoty – tylko Zawadzka! Dziecko histeryzuje? Nie cierpi mycia głowy? Nie chce korzystać z nocnika? Ma kłopoty w szkole? Pyskuje? Kłamie? Rodzice nie muszą się już martwić. Dorota Zawadzka, znana i lubiana psycholog pomoże im to zmienić. Ona wie jak radzić sobie z niesfornymi dziećmi i nastolatkami. Podzieli się z opiekunami prostymi, szybkimi i co najważniejsze skutecznymi sposobami na dręczące ich problemy. A tych nie brakuje. W programie pojawi się wiele trudnych i wstydliwych tematów - dzieci okradające rodziców, anoreksja czy dziecięcy onanizm. Dorota wystawi rodziców na ciężką próbę. Pokaże do czego zdolna jest ich pociecha, kiedy spuści się ją z oczu…W kapsule „To naprawdę zrobiło moje dziecko!” widzowie będą świadkami scen, które mrożą krew w żyłach, a czasem budzą histeryczny śmiech. Dzieci są zdolne do wszystkiego!
 • Dorota Zawadzka. Do tablicy

  Drżyjcie! Dorota Zawadzka rozprawia się z systemem polskiego szkolnictwa. Zadaje trudne i niewygodne pytania. Wzywa do tablicy dyrektorów szkół, rodziców i uczniów.
 • In vitro: szansa na szczęście 2

 • Sześć razy córka 2

 • Życie bez wstydu 3

  Monika nie jest w stanie spokojnie znosić spojrzenia ludzi mijanych na ulicy czy spotykanych na szpitalnych korytarzach. Rok temu cudem uszła z życiem z wypadku samochodowego, który pozostawił po sobie bolesne blizny i zniekształcenia twarzy… Dorota w szkole była wyzywana od „sępów”. Szpecący nos jest od dziecka zmorą zarówno dla niej samej jak i jej siostry. Starsza o jedenaście lat Aneta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosiła obie kobiety do programu. Czy uda im się spełnić marzenia o zgrabnych „noskach”? Jak zareagują na wiadomość, że być może tylko jedna z nich będzie mogła poddać się upragnionej operacji?
 • Raport Life

 • Idealna niania 2

  Adam i Aneta poznali się 18 lat temu na wakacjach. Są rodzicami trzech "tasmańskich diabłów". Chłopcy pojedynczo potrafią być grzeczni jak aniołki, ale w grupie przypominają szalejące tornado. Ich ulubione zabawy to zjeżdżanie po schodach na starym materacu, palenie ognisk i… gotowanie. Lubią też wybijać szyby, rozbijać żyrandole i urządzać podwórkowe wyprzedaże. Kacper – najstarszy z chłopców jest najspokojniejszy i najbardziej poważny. Mateusz to nienasycony głodomór, zje wszystko i w każdej ilości. Marcel jest najbardziej rozpieszczony. Między chłopakami często wybuchają bójki; wtedy musi interweniować tata. Podział obowiązków w rodzinie Mrozków jest tradycyjny – Adam zarabia na rodzinę, Aneta zajmuje się domem i wychowaniem synów, oboje są przekonani, że potrzebują mądrej i odpowiedzialnej opiekunki, która odciąży rodziców i okiełzna rozbrykanych chłopców. Czy Mrożkom uda się znaleźć doskonałą nianię dla synów? A może będzie to pan niania? Kto poradzi sobie z trójką diabłów tasmańskich i okaże się idealnym opiekunem?
 • Idealna niania 2

  Łukasz i Kinga są ze sobą od pięciu lat, mają 2,5 letnią córeczkę Aurelię Mercedes, zwaną Lelą. Lela owinęła sobie wokół palca oboje rodziców i zawsze stawia na swoim. Rodzice starają się być konsekwentni i asertywni, ale najczęściej ulegają małemu uparciuchowi. Na tym tle wybuchają w ich domu konflikty. Dziewczynka nie zostawała do tej pory z nikim obcym, kiedy rodzice mieli "wychodne" Aurelią opiekowały się babcie, które dodatkowo rozpuszczały wnuczkę. Kinga myśli o powrocie do pracy, dlatego temat "niania" przewija się coraz częściej w rozmowach z Łukaszem. Pierwsze kandydatki na idealną opiekunkę okazują się kompletnie nieodpowiednimi osobami. Dochodzi do sytuacji, kiedy rodzicom w ostatnim momencie udaje się zapobiec porwaniu ukochanej córeczki... Czy nie zrazi to Kingi i Łukasza? Czy znajdą dla żywiołowej dziewczynki odpowiednią nianię?
 • Sablewskiej sposób na modę 6

  „Płakać mi się chce jak na siebie patrzę. Wylewa się wszystko”. Karolina ma 22 lata i nadwagę, która odbiera jej radość życia. Dziewczyna ukrywa się za mocnym makijażem i czarnymi ubraniami. Kiedyś bohaterka była szczupłą nastolatką, ale odkąd zaczęła pracować w gastronomii, bardzo przytyła. Wstydzi się swojego wyglądu, ale nie ma silnej woli, żeby go zmienić. Maja Sablewska mimo ogromnej empatii dla kobiet, którym chce pomóc odzyskać pewność siebie, w tym wypadku jest sceptyczna. Boi się, że Karolina nie ma dostatecznej motywacji do zmian. Na kanapie w atelier Mai, autorka programu i bohaterka przyklepują zakład, że Karolina schudnie. Maja jest z uczestniczką boleśnie szczera, jeśli ta nie schudnie, prowadząca nie dopuści jej do finału. Sprowokowana zakładem Karolina schudła 8,5 kilograma w 4 tygodnie. To niewiarygodnie dobry wynik, dziewczyna nie poddała się, a wręcz przeciwnie poczuła wiatr w żaglach. W nagrodę za wspaniałe osiągnięcie Maja urządziła Karolinie – princess day. W błyszczącym diademie na głowie uczestniczka zaczyna definiowanie swojego stylu. Diadem to nie tylko zabawny gadżet, to również bardzo modna w tym sezonie biżuteria do włosów, która jest uzupełnieniem stylu grung’owej, rockandroll’owej księżniczki. Do pracy z modą Maja zaprosiła też Nadię, dziewczynę bohaterki. Zaczyna się przepełniona uśmiechem, dowcipem i życzliwym przekomarzaniem twórcza zabawa z modą. Spadają wszystkie maski, znikają kompleksy, moda to pretekst do wyrażenia skrywanej, kolorowej osobowości Karoliny. W odcinku czeka nas mnóstwo porad, inspiracji i motywacji do zmian.
 • Sablewskiej sposób na modę 4

  Miłość to piękne lecz trudne uczucie, ale nigdy nie wolno się poddawać w dążeniu do szczęścia. Przekonała się o tym Karolina, bohaterka naszego kolejnego odcinka. 28-letnia Karolina kilka lat temu pokochała faceta, wzięli ślub, zamieszkali razem, urodził im się synek. Synek, który dla Karoliny stał się całym światem i którego narodziny obnażyły prawdziwe oblicze męża bohaterki. Chłopiec urodził się z małą niepełnosprawnością prawej dłoni, miał zrośnięte palce. Ojciec dziecka szybko uznał je za „niepełnowartościowe” i skomentował chorobę syna równie błyskotliwie -„jak chłopak z taką ręką będzie laski po dupie klepał”. Karolina nie mogła uwierzyć, że rodzony ojciec może odrzucić dziecko. Na dodatek mąż, nie radząc sobie z sytuacją, stał się agresywny. Po jednej z takich sytuacji Karolina postanowiła oddać sprawę do sądu. I tak skończyła się miłość, a rozwód trwał dłużej niż małżeństwo. Kiedy Karolina usiadła na kanapie w atelier Mai Sablewskiej była jeszcze przed ostatnią rozprawą orzekającą, ciągnący się trzeci rok, rozwód. Zwierzyła się jednak Mai, że od półtora roku kocha się platonicznie w przyjacielu rodziny i on w niej też, ale nie chcą zapeszać. Gdy bohaterka wróciła do Mai na kolejne spotkanie po kilku dniach, zaskoczyła ją wspaniałą wiadomością – rozwód prawomocny, Roman się oświadczył i za miesiąc ślub. Ale tym samym autorka programu dostała i podjęła się niewykonalnego zadania. Jak w 3 dni uszyć sukienkę ślubną… I znów się udało. Oczywiście znalazła się zaprzyjaźniona projektantka i wyczarowała białe koronki, żeby dzień finałowej metamorfozy w programie, stał się dla Karoliny zapowiedzią wiecznego szczęścia w miłości.
 • Beauty ekspert

  W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” przyjrzymy się paznokciom. Radzka sprawdzi, czy możliwe jest samodzielne wykonanie manicuru hybrydowego i wyjaśni, czym różni się on od takiego, wykonanego w salonie kosmetycznym. Jak wzmocnić paznokcie? Wypróbujcie koniecznie przepis na naturalną odżywkę domowej roboty! Ania Orłowska zajmie się nowinkami: krem w sprayu i pomadki w intensywnych kolorach muszą przejść jej testy. Będą też gadżety do torebki, które przydadzą się każdej kobiecie.
 • Salon ostatniej szansy 2

  Trzej światowej sławy eksperci mierzą się z beznadziejnymi przypadkami. Niosą pomoc tym, którzy myśleli, że decydują się na w pełni bezpieczny zabieg, a teraz walczą ze skutkami nieudanego eksperymentu. Dzielą się również bezcennymi poradami i wskazówkami, które powinni sobie wziąć do serca wszyscy planujący w najbliższym czasie wizytę w salonie kosmetycznym. Prowadzącą program jest Hania Knopińska-Grzenkowicz, znana vlogerka urodowa, której filmy osiągnęły ponad 4 miliony odsłon na serwisie YouTube. Znana polskim widzom również z programu „Mistrzyni makijażu”, tym razem podpowie nam jak umiejętnie i przede wszystkim bezpiecznie korzystać z zabiegów upiększających.
 • Włoski salon piękności

 • Dr Pryszczylla S02

 • Wiza na miłość 7

 • wieczór
 • Życie bez wstydu 4

  Choć dla większości kobiet (i nie tylko) duże piersi są spełnieniem marzeń, rocznie prawie 10 tysięcy Polek poddaje się ich redukcji. Powodów tak drastycznej decyzji jest mnóstwo - od względów estetycznych, do tych najbardziej poważnych, jak ratowanie życia i zdrowia. Bynajmniej nie wygląd, a ból sprowadził do Kliniki doktora Ambroziaka Beatę, która na rzecz odciążenia kręgosłupa pragnie pozbyć się części piersiowego balastu. Co na to jej partner i czy rezygnacja z naturalnego piękna, dla poprawy komfortu i jakości życia przyniesie kobiecie upragnioną ulgę? Kiedyś źródło kompleksów kojarzone z nadwagą, dziś kanon piękna. Choć na Zachodzie moda na nie trwa już od kilku lat, w Polsce szał na „brazylijskie” pośladki dopiero się zaczyna, a ich fanek wciąż przybywa. Wśród nich jest Emilia, która przyczyny swoich życiowych porażek upatruje w płaskiej, obwisłej, po prostu… zbyt zwyczajnej pupie. Choć nie w głowie jej blask fleszy i sława, dziewczyna skrycie marzy, aby choć przez chwilę być w centrum uwagi, a swoimi krągłymi kształtami olśniewać nie tylko męża, ale i nieznajomych. W eksperymencie medycznym weźmie udział także przyjaciółka Emilii, której przypadnie rola… żywego manekina. Czy zdesperowana kobieta dzięki lekarzom otrzyma wreszcie to, czego nie dała jej natura?
 • Szpital

  Do szpitala przychodzi 45-letni Roman Urbanowski, który zgłasza się na SOR z powodu nieustępującej czkawki i bólu brzucha. Towarzyszy mu jego asystentka. Mężczyzna cierpi z powodu przejedzenia. Obiecał żonie, że przejdzie na dietę, ale najpierw chciał się najeść do syta. Asystentka zorganizowała dla niego ucztę z wielu dań. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. 45-latek nie ma pojęcia, że kobieta chciała mu dogodzić kulinarnie, bo jest w nim zakochana. Tymczasem okazuje się, że Roman ma poważne kłopoty zdrowotne. Jego żona martwi się o niego i boi się, że partner chce się z nią rozwieść, podczas gdy ona chciałaby mimo wszystko uratować swoje małżeństwo. Tymczasem asystentka chorego wyznaje mu miłość. Okazuje się, że mężczyzna odwzajemnia jej uczucia. Małżonka pacjenta wzywa do szpitala ich córkę. Chce, żeby pomogła jej ratować małżeństwo. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 16-letniego Bartosza Adamusa, który prowadził samochód macochy pod wpływem alkoholu i spowodował wypadek. Pacjent jest półprzytomny, ma rozbitą głowę i rozciętą lewą rękę. Zajmie się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak po rozwodzie rodziców mieszka z ojcem, który na wszystko mu pozwala i zawsze wyciąga go z kłopotów. Nastolatek ma nadzieję, że jego tata zatuszuje sprawę wypadku. Jednak macocha chłopaka nie chce na to pozwolić. Mężczyzna próbuje przekupić lekarza, żeby nie zawiadamiał policji. Matka pacjenta jest wściekła na byłego męża. Uważa, że syn powinien ponieść konsekwencje swoich czynów.
 • Skórze na ratunek

 • Ekstremalne ciało: Najwyższe nastolatki

  W programie poznajemy trzech najwyższych nastolatków w Ameryce. Kevin jest najwyższym nastolatkiem na świecie, czy zrealizuje swoje marzenie o grze koszykówke? Broc jest łagodnym olbrzymem o wzroście 233cm, cierpi na okaleczający ból pleców i zły stan zdrowia. Holly o wzroście 195cm ma najdłuższe nogi w Ameryce, czy jej szczupły wygląd zapewni jej wymarzoną karierę modelki? Witamy w świecie amerykańskich najwyższych nastolatków!
 • Obcy wewnątrz nas 4

  Potwór pożerający ludzkie ciało Mieszkanka Kolorado myślała, że ma grypę, a tymczasem okazało się, że zachorowała na coś znacznie poważniejszego. Do jej organizmu dostał się śmiercionośny pasożyt.
 • Obcy wewnątrz nas 6

  Robale w moich płucach Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.
 • Obcy wewnątrz nas 6

  Pomocy! Mój syn jest trędowaty! Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".
 • TRWA

  Święte piekło

 • Obnażone sekrety 2

 • Obnażone sekrety 2

 • Szpital

  Do szpitala przychodzi 45-letni Roman Urbanowski, który zgłasza się na SOR z powodu nieustępującej czkawki i bólu brzucha. Towarzyszy mu jego asystentka. Mężczyzna cierpi z powodu przejedzenia. Obiecał żonie, że przejdzie na dietę, ale najpierw chciał się najeść do syta. Asystentka zorganizowała dla niego ucztę z wielu dań. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. 45-latek nie ma pojęcia, że kobieta chciała mu dogodzić kulinarnie, bo jest w nim zakochana. Tymczasem okazuje się, że Roman ma poważne kłopoty zdrowotne. Jego żona martwi się o niego i boi się, że partner chce się z nią rozwieść, podczas gdy ona chciałaby mimo wszystko uratować swoje małżeństwo. Tymczasem asystentka chorego wyznaje mu miłość. Okazuje się, że mężczyzna odwzajemnia jej uczucia. Małżonka pacjenta wzywa do szpitala ich córkę. Chce, żeby pomogła jej ratować małżeństwo. Karetka pogotowia przywozi do szpitala 16-letniego Bartosza Adamusa, który prowadził samochód macochy pod wpływem alkoholu i spowodował wypadek. Pacjent jest półprzytomny, ma rozbitą głowę i rozciętą lewą rękę. Zajmie się nim ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak po rozwodzie rodziców mieszka z ojcem, który na wszystko mu pozwala i zawsze wyciąga go z kłopotów. Nastolatek ma nadzieję, że jego tata zatuszuje sprawę wypadku. Jednak macocha chłopaka nie chce na to pozwolić. Mężczyzna próbuje przekupić lekarza, żeby nie zawiadamiał policji. Matka pacjenta jest wściekła na byłego męża. Uważa, że syn powinien ponieść konsekwencje swoich czynów.
 • Niezwykłe przypadki medyczne 2

  W dzisiejszych czasach stres towarzyszy nam niemal każdego dnia. Jego odpowiednia dawka pozytywnie wpływa na nasz organizm m.in. stymulując go do szybszej i bardziej efektywnej pracy. Niestety życie w zbyt dużej nerwowości może mieć dla nas przykre i często nieodwracalne skutki. Przeżycia związane z nagłą śmiercią starszego brata, następnie pomoc matce w walce z depresją sprawiły, że Kamil stał się ofiarą stresu. 25-latek od wielu lat zmaga się z nadmiernym wypadaniem włosów. Pierwsze oznaki łysienia zauważył już jako nastolatek. W bardzo szybkim tempie w miejscu gęstych, kruczoczarnych włosów pojawiły się zakola, a na czubku głowy pozostała przerzedzona szczecina. Dzisiaj młody mężczyzna nie potrafi pogodzić się z utratą włosów oraz w pełni zaakceptować swojego wyglądu. Przez ten defekt wygląda na dużo starszego niż jest w rzeczywistości. Kamil stosował wiele specyfików przyspieszających porost włosów. Jednak za każdy razem jego walka kończyła się niepowodzeniem. Mężczyzna ciągle wspomina czasy, kiedy mógł pochwalić się swoją bujną fryzurą. Czy doktor Gojdź spełni marzenie mężczyzny o gęstych włosach?
dalej
Zobacz program innych kanałów: