Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Wychować i nie zwariować

  Co zrobić, kiedy maluch nie chce nic jeść, oprócz mleka mamy? To pytanie codziennie zadają sobie Magda i Paweł, rodzice 8-miesięcznej Oliwki. Od dwóch miesięcy próbują karmić córeczkę zupkami, przecieranymi owocami, daniami ze słoiczków, ale Oliwia nie wykazuje żadnego zainteresowania nowym jadłospisem. Rodzice są mocno zaniepokojeni, bo córeczka przestała przybierać na wadze. Paulina Krupińska w rozmowie z Magdą dowiaduje się, że młoda mama wciąż karmi Oliwkę piersią co trzy godziny, nie przesypia nocy, nie ma ani chwili dla siebie. Wezwany na pomoc dr Paweł Grzesiowski uspokaja rodziców, tłumacząc, że w drugim półroczu dzieci wolniej przybierają na wadze, a następnie… przeprowadza szkolenie z karmienia łyżeczką. I okazuje się, że Oliwka jednak lubi jeść! Zobaczcie koniecznie jakie sposoby na niejadka ma nasz ekspert.
 • Na kłopoty Zawadzka

  Rozwiązywanie kłopotów z dziećmi jest dziecinnie proste! Tak uważa Dorota Zawadzka. Dlatego po raz kolejny ruszy z pomocą i odwiedzi rodziców, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami. Na kłopoty – tylko Zawadzka! Dziecko histeryzuje? Nie cierpi mycia głowy? Nie chce korzystać z nocnika? Ma kłopoty w szkole? Pyskuje? Kłamie? Rodzice nie muszą się już martwić. Dorota Zawadzka, znana i lubiana psycholog pomoże im to zmienić. Ona wie jak radzić sobie z niesfornymi dziećmi i nastolatkami. Podzieli się z opiekunami prostymi, szybkimi i co najważniejsze skutecznymi sposobami na dręczące ich problemy. A tych nie brakuje. W programie pojawi się wiele trudnych i wstydliwych tematów - dzieci okradające rodziców, anoreksja czy dziecięcy onanizm. Dorota wystawi rodziców na ciężką próbę. Pokaże do czego zdolna jest ich pociecha, kiedy spuści się ją z oczu…W kapsule „To naprawdę zrobiło moje dziecko!” widzowie będą świadkami scen, które mrożą krew w żyłach, a czasem budzą histeryczny śmiech. Dzieci są zdolne do wszystkiego!
 • Matka w ciaży, córka w ciąży

 • Kochaj mnie mimo wszystko

 • Córka inna niż wszystkie 2

 • Życie bez wstydu 3

  Początki Kliniki Ambroziak to także narodziny wielkiej miłości Joanny i Marcina – właścicieli kliniki. Ich marzeniem było stworzenie miejsca, które będzie zarówno dla nich, jak i pracowników oraz pacjentów, drugim domem. W tym odcinku uchylą rąbka tajemnicy, jak to się wszystko zaczęło… 56-letni Marek przyznaje, że zaniedbał swoje nogi, jednak strach przed ich utratą sprawił, że mężczyzna zwrócił się o pomoc do specjalistów. Czym zaskoczy go operacja, której tak bardzo się obawiał? Dzięki atmosferze panującej w klinice, pacjenci czują się naprawdę dobrze, a osoby z pierwszych stron gazet nie boją się tu zaglądać. Tym razem doktora Ambroziaka odwiedzi Kamila Szczawińska. Z jakim problem w wyglądzie może się borykać światowej sławy modelka?
 • Wiza na miłość 2

 • Wiza na miłość 2

 • Córka inna niż wszystkie 2

 • Klinika urody gwiazd

 • Klinika urody gwiazd

 • Zwalczyć nadwagę

 • Tajemnice salonów piękności

  Każda z nas lubi czasem „skoczyć” do fryzjera, kosmetyczki czy manicurzystki. Siedząc wygodnie na fotelu i poddając się zabiegom upiększającym rzadko zastanawiamy się, jak naprawdę funkcjonuje czysty i elegancki „na zewnątrz” salon. Kto w nim pracuje, na jakiej zasadzie „werbuje się” nowych pracowników, jakie mają doświadczenie i przygotowanie do wykonywania zawodu? Jakie standardy obowiązują, jeśli chodzi o czyszczenie i odkażanie sprzętu? Skąd pochodzą lakiery, kremy, szampony? Nie skończył się przypadkiem ich termin przydatności do użycia? „Czasami warto nie wiedzieć” – taki podtytuł mógłby mieć nasz program… Wrażliwych i obrzydliwych z góry przepraszamy! Jeśli jednak ciekawią was odpowiedzi na wszystkie postawiony pytania – rozwiejemy Wasze wątpliwości! Zapraszamy!
 • W poszukiwaniu piękna

  Mężczyźni wciąż stanowią tylko 10-15% klientów klinik medycyny estetycznej. Tym bardziej interesujący jest przypadek bohatera kolejnego odcinka „W poszukiwaniu piękna”. Krzysztof ma 46 lat i jest zawodowym żołnierzem. Nie jest typem człowieka, którym kierowałaby próżność. Mężczyzna potrzebuje pomocy specjalistów, by odzyskać stracone kilka lat życia. Trudne relacje z byłą żoną oraz dwa pobyty na misjach odcisnęły piętno na jego psychice, ale też na zmęczonej twarzy. Mężczyzna niedawno zakończył niespokojne małżeństwo z kobietą, która, według niego, wpędzała w kompleksy i nie dawała wsparcia. Mając nadzieję, że żona uspokoi negatywne emocje, zaczął wyjeżdżać na misje. Po drugiej misji, nastrój w domu pogorszył się, a u Krzysztofa stwierdzono syndrom stresu pourazowego. Bohater bardzo kochał swoją żonę, za wszelką cenę chciał ratować trudny związek. Dla żony rzucił palenie, w konsekwencji bardzo przytył, zaczął więc intensywnie biegać i uprawiać sporty, żeby wrócić do formy. Niestety miłość nie przetrwała prób. Dziś Krzysztof, wyleczony z traumy przeszłości, zaczyna nowe życie u boku młodszej o 10 lat partnerki. Aby w pełni odzyskać pewność siebie mężczyzna chciałby pozbyć się bruzd, zapadniętych policzków i zmarszczek, które stres wypisał na jego twarzy. Właścicielka SkinClinic, Katarzyna Chwedoruk zaproponuje Krzysztofowi innowacyjny zabieg reimplantacji własnego tłuszczu. Tkanki pobrane z okolic biodra, po odfiltrowaniu najbardziej wartościowych i najmłodszych komórek tłuszczowych, zostaną wstrzyknięte, jako naturalne wypełnienie ubytków objętości na twarzy Krzysztofa. Bohater odcinka to twardziel z poszarpaną duszą. Niewątpliwie trzeba wielkiej odwagi, żeby zdystansować się do stereotypów i wykonując stricte męski zawód, szczerze opowiedzieć o swoich uczuciach na forum. Precedens, który otwiera nowe drzwi? Zobaczymy, mężczyznom trudno przyznać się, że potrzebują pomocy. Krzysiek podjął wyzwanie – i warto było - w finale przeistoczy się w Jamesa Bonda… Nie ustępując mu ani wyglądem, ani charyzmą …
 • TRWA

  36,6 5

  Jak wiele z nas kobiet potrafi powtarzać: “Ledwie coś skubnę, a brzuch, uda i pośladki natychmiast mi rosną! Z zazdrością patrzę na tych, którzy jedzą, co chcą, ile chcą i są szczupli”! Wiele z nas zastanawia się czemu tak się dzieje, że niektórzy mogą jeść to, na co mają ochotę, a inni bardzo uważać na dietę, by utrzymać wagę. Odpowiedź? To proste - każdy z nas ma inny metabolizm, czyli inaczej spala energię, którą dostarcza sobie z jedzenia. Czy to może oznaczać, że jak podkręcimy metabolizm, to schudniemy? Sprawdziliśmy to. Dziewięć ochotniczek przez miesiąc testowało dla nas różne metody na przyspieszenie spalania. Zaskakujące wyniki poznacie już w tym odcinku. Odwiedziliśmy również Śląskie Centrum Chorób serca w Zabrzu, gdzie poznaliśmy trójkę małych pacjentów. Mateusza, Kornela i Klaudię łączy jedno: ich serca nie działają, ratunkiem będzie dla nich przeszczep. Żeby dzieciaki w spokoju mogły czekać na operację, lekarze na razie „zainstalowali” im sztuczne serca. Jak działa taka pompa? Od kliku lat brody znów są modne! Dla panów to oznaka męskości, a dla kobiet? Sprawdziliśmy to i zdaniem większości pań brody są niehigieniczne. Czy to aby na pewno prawda? Poszliśmy tym tropem i przeprowadziliśmy profesjonalne badania laboratoryjne. W imię nauki, do badań swoje brody udostępnili nam również znani brodacze, między innymi Bartek Jędrzejak i prof. Jerzy Bralczyk. Wyniki zaskoczyły nas samych! Na koniec wzięliśmy pod lupę aspartam. Wielu z nas uważa, że jest rakotwórczy. Czy słusznie?
 • Życie bez wstydu 4

  Bez wątpienia, piłka ręczna znajduje się w czołówce najbardziej urazowych sportów zespołowych. To właśnie w tej dyscyplinie zawodnicy wyjątkowo często narażeni są na bolesne otarcia, upadki i zderzenia z nacierającymi rywalami. Jedno z takich bliskich i nieprzyjemnych spotkań, podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej, zaliczyła rozgrywająca Reprezentacji Polski - Kinga Achruk. Inauguracyjny, ciężki mecz z Kubankami pozostawił trwały ślad w postaci szpecącego rozcięcia na policzku naszej zawodniczki. Dziś, po 9 miesiącach od feralnego pojedynku, twarda i zmotywowana szczypiornistka przenosi się na boisko lekarzy z Kliniki Ambroziak, którzy wykorzystując nowoczesne metody leczenia, postarają się przywrócić Kindze dawny wygląd. Jak wynika ze statystyk, aż 59 procent Polek chętnie poddałoby się zabiegowi, który poprawiłby wygląd ich piersi. Ania, kolejna bohaterka „Życia bez Wstydu” nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Jednak w tym przypadku sama drobna poprawa biustu nie wchodzi w grę. Życie Ani wymaga całkowitej rewolucji, która zmieni nie tylko rozmiar jej biustonosza z miseczki zero, ale przede wszystkim przywróci wiarę w siebie, niezbędną w codziennej walce z chorobą synka. Czy operacja, która do niedawana była wyłącznie w sferze marzeń Ani, pozwoli jej pozbyć się traumy pielęgnowanej przez lata?
 • wieczór
 • Szpital

  Dziewczynka postrzelona w oko, wychowuje ją wujostwo/ Schorowana matka wykorzystywana przez córkę Pogotowie przywozi do szpitala 8-letnią Emilkę Szafraniec. Dziewczynka bawiła się ze swoimi kuzynami i jeden z nich postrzelił ją w oko z pistoletu na kulki. Pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka. Kilka miesięcy temu zmarła mama dziewczynki. Po jej śmierci pacjentką opiekuje się ciotka, która zamierza ją adoptować. Kuzyni dziewczynki nie lubią jej i nie chcą, żeby zamieszkała z nimi na stałe. To młodszy z nich postrzelił ją w oko. Dziewczynka nie mówi o tym lekarzom, bo obiecała chłopkom, że ich nie wyda. Ciotka ośmiolatki zdaje sobie sprawę, że oprócz niej, dziewczynka nie ma nikogo bliskiego i jeśli ona się nią nie zajmie, to 8-latka trafi do domu dziecka. Dlatego chce ją adoptować i stworzyć jej rodzinę. Kobieta jednak nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż i dzieci są temu przeciwni. Na oddział ratunkowy przychodzi 63-letnia Wanda Konarska ze swoją wnuczką, Ewą. Kobieta czuje się słabo i ma problemy z oddychaniem. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjentka mieszka z córką i wnuczką, które miały się nią opiekować. Kobieta jest schorowana i potrzebuje pomocy. Jednak ani córka, ani wnuczka nie dbają o nią. Nastolatka jest zła, że musiała iść z babcią do szpitala, bo ma inne plany. Nie przejmuje się babcią, wykorzystuje okazję i okrada ją, robi tak często, kiedy potrzebuje pieniędzy.
 • Raport Life

 • Raport Life

 • Cofnij czas

  Dziś poznacie 23-letnią Klaudię. Na pierwszy rzut oka wydaje się być wesołą, zadowoloną z życia dziewczyną. Prawda jest inna… młoda kobieta bardzo wiele pracy wkłada w to, by na zewnątrz nie pokazywać, jak bardzo źle czuje się we własnym ciele. Jeszcze kilka lat temu Klaudia ważyła 68 kg. W pewnym momencie przestała panować nad tym, co je i ile waży. Zresztą Klaudia jak ognia unika wagi. Nie chce zmierzyć się z „ciężką rzeczywistością”. Nawyki żywieniowe Klaudii wołają o pomstę do nieba. Wszechobecny tłuszcz, fast food, spożywane w dużej ilości napoje energetyczne i słodycze doprowadziły do tego, że dziewczyna waży dziś… 123 kg! Z taką wagą najprostsza czynność, na przykład wejście po schodach, jest nie lada wyczynem. Klaudia jest od wielu lat jest zakochana z wzajemnością w Bartku. Tworzą szczęśliwą parę. Ich największym marzeniem jest posiadanie dziecka. Niestety otyłość uniemożliwia naszej bohaterce zajście w ciążę. Klaudia zdała sobie sprawę, że sama nie poradzi sobie z problemem. Zgłosiła się do profesora Kielara licząc na pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów by zajść w upragnioną ciążę. Diagnoza doktora jest dla Klaudii szokująca, brzmi wręcz jak wyrok. Czy mimo wszystko młodej kobiecie uda się pozbyć gromadzonych przez ostatnie lata kilogramów i zrealizować swoje marzenie? Dowiecie się tego oglądając pierwszy odcinek programu „ Cofnij czas”. Zapraszamy.
 • Sekrety chirurgii 2

  W tym odcinku "Sekretów chirurgii" w klinice Dr. Szczyta po raz kolejny pojawi się Maja, która po udanej rekonstrukcji ucha stopniowo odzyskuje pewność siebie. Poznacie również historię Patrycji. Nieszczęśliwy wypadek pozostawił bolesną bliznę nie tylko na jej ciele. Czy przeszczep włosów pomoże wymazać przykre wspomnienie z dzieciństwa? Zobaczycie także Paulinę, która niezależnie od tego, czy ktoś uzna to za fanaberię czy szaleństwo, zdecyduje się na wszczepienie w pośladki silikonowych implantów…
 • Życie bez wstydu 2

  Jadwiga 7 lat temu pochowała córkę. Ciężka choroba genetyczna nie pozwoliła im się sobą nacieszyć. Kobieta pamięta każdy szczegół z ostatniego wspólnego dnia, który zmienił jej życie na zawsze... Jeden telefon wywrócił życie Michała do góry nogami. Ciągły strach o przyszłość najbliższych spowodował, że mężczyzna pomimo swojego wieku zaczął przypominać 50 latka. Robert przez swój wygląd, czuje się jak ktoś poszukiwany listem gończym. Czy zdecyduje się na skomplikowany zabieg, który pozwoliłby mu raz na zawsze odciąć się od zgryźliwych uwag? Oto nasi nowi bohaterowie kolejnego odcinka „Życia bez wstydu”. Zapraszamy!
 • Wiza na miłość 3

 • Zdrada za przyzwoleniem

 • Kochaj mnie mimo wszystko

 • Uzdrowiciel

 • Szpital

  Dziewczyna szantażowana przez kuzyna, zatrucie solaniną/ Chory kucharz z podwójnym życiem Na oddział ratunkowy piętnastoletnią Alę Frączak przywozi jej ojciec. Dziewczyna ma silne bóle brzucha, nudności i wysoką gorączkę. Pacjentkę przyjmuje dr Dominika Gajda. Piętnastolatka kilka dni temu po raz pierwszy poszła do łóżka ze swoim chłopakiem. Zdarzenie z ukrycia nakręcił jej kuzyn i teraz ją nim szantażuje. Dziewczyna wyczytała w internecie, że nastolatki często trują się surowymi ziemniakami, żeby przez kilka dni chorować i nie iść do szkoły. Zrobiła tak, żeby zostać w domu i nie spotkać się z kuzynem. Chłopak nastolatki przyjeżdża do szpitala, ale ona nie chce się z nim spotkać. Wkrótce w szpitalu zjawia się również kuzyn, który szantażuje dziewczynę. Ojciec pacjentki nic o tym nie wie i traktuje chłopaka jak syna. W szpitalu kuzyn nadal szantażuje dziewczynę i grozi jej, że jeśli nie pójdzie z nim do łóżka pokaże wszystkim filmik, na którym uprawia seks ze swoim chłopakiem… Tymczasem do szpitala, z bólem w klatce piersiowej, przyjeżdża trzydziestosześcioletni kucharz jednej z restauracji w mieście. Mężczyzna zasłabł w pracy. Na SOR przywozi go jego partnerka. Kobieta jest w siódmym miesiącu ciąży. Pacjentem będzie się zajmował dr Eryk Wajman. Narzeczona mężczyzny nalega na ślub, wspiera ją w tym jej matka. Kobieta nie wie, że pacjent w innym mieście ma żonę i dorastającą córkę…
 • Bez diagnozy

  Odnosząca sukcesy lekarz rodzinna zaczyna doświadczać szeregu zagadkowych, wyniszczających objawów, których nie jest w stanie zdiagnozować. Po tym, jak zemdlała na oczach swoich kolegów, lekarka szybko staje się przykutą do łóżka pacjentką szpitalną, ale ponieważ jej stan wydaje się zagrażać życiu, żaden inny lekarz nie potrafi jej pomóc. Kolejną pacjentką jest 7-letnia dziewczynka kochająca balet, która zaczyna tracić czucie w nogach. Ku przerażeniu matki, choroba przywiązuje dziewczynkę do wózka inwalidzkiego. U młodej baletnicy zdiagnozowano stan wymagający operacji nóg. Jjej matka zgadza się na zabieg, jednak gdy operacja nie odniesie oczekiwanego skutku, córka nigdy nie będzie chodzić ani tańczyć ponownie.
dalej
Zobacz program innych kanałów: