Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Słodki biznes - Tydzień Floty, pomyłka Mary i zepsuta winda

  W Nowym Jorku trwa Tydzień Floty i wszystkie okręty wojenne pojawiły się w porcie. Cukiernicy pieką wspaniały tort, aby oddać cześć żołnierzom marynarki wojennej USA. - W Nowym Jorku trwa Tydzień Floty i wszystkie okręty wojenne pojawiły się w porcie. Cukiernicy pieką wspaniały tort, aby oddać cześć żołnierzom marynarki wojennej USA.
 • Ciąża z zaskoczenia - Urodzinowa niespodzianka

  Młoda matka walczy z silnymi bólami, które - jej zdaniem - wywołane są przez kamienie nerkowe. 22-letnia kobieta, która straciła ponad 18 kilogramów, odkrywa, że jest w ciąży. - Młoda matka walczy z silnymi bólami, które - jej zdaniem - wywołane są przez kamienie nerkowe. 22-letnia kobieta, która straciła ponad 18 kilogramów, odkrywa, że jest w ciąży. - Niewiarygodne opowieści o dzieciach, które przyszły na świat w niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Wywiady z lekarzami i rodzicami. - Niewiarygodne opowieści o dzieciach, które przyszły na świat w niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Wywiady z lekarzami i rodzicami.
 • Ciąża z zaskoczenia - Poród na parkingu

  Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu. - Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu. - Niewiarygodne opowieści o dzieciach, które przyszły na świat w niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Wywiady z lekarzami i rodzicami. - Niewiarygodne opowieści o dzieciach, które przyszły na świat w niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Wywiady z lekarzami i rodzicami.
 • Wzrost ponad miarę - Z życia wysokich kobiet

  Lindsay, Haleigh, Colleen i Nancy dzielą się swoimi doświadczeniami z życia naprawdę wysokich kobiet. Analizują wyzwania, którym stawiały czoła podczas kręcenia programu. - Lindsay, Haleigh, Colleen i Nancy dzielą się swoimi doświadczeniami z życia naprawdę wysokich kobiet. Analizują wyzwania, którym stawiały czoła podczas kręcenia programu.
 • Wiza na miłość: dalsze losy - Nadal na celowniku (część 2)

  Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze. - Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.
 • Zaginieni - Klątwa Holendra

  Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra? - Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra?
 • Słodki biznes - Wulkan, jedzenie na wynos i magia kina

  Ekipa Buddy'ego konstruuje tort na obóz dla dzieci, które pasjonuje fizyka - wybuchający wulkan. Powstaje również zainspirowany kinem tort wyposażony w ekran do projekcji filmów. - Ekipa Buddy'ego konstruuje tort na obóz dla dzieci, które pasjonuje fizyka - wybuchający wulkan. Powstaje również zainspirowany kinem tort wyposażony w ekran do projekcji filmów.
 • Słodki biznes - Momma Mary - pożegnanie

  Program upamiętniający życie "Mamy Mary". Rodzina pogrążona w żałobie wspomina triumfy Mary oraz jej energiczną, radosną osobowość. - Program upamiętniający życie "Mamy Mary". Rodzina pogrążona w żałobie wspomina triumfy Mary oraz jej energiczną, radosną osobowość.
 • Wyzwanie - pierwsze dziecko - Razem od dziewięciu, w ciąży od ośmiu miesięcy

  Matka Autumn martwi się o warunki, jakie będzie miało dziecko. Mariah i Raymond są w ósmym miesiącu ciąży, choć znają się dopiero od dziewięciu miesięcy! - Matka Autumn martwi się o warunki, jakie będzie miało dziecko. Mariah i Raymond są w ósmym miesiącu ciąży, choć znają się dopiero od dziewięciu miesięcy!
 • Wiza na miłość - Igrając z ogniem

  Oldze nie podoba się podejście Stevena, a Leida każe córce Erica się wyprowadzić. Ponadto, Ashley rozmawia z Jay'em na temat braku zaufania. - Oldze nie podoba się podejście Stevena, a Leida każe córce Erica się wyprowadzić. Ponadto, Ashley rozmawia z Jay'em na temat braku zaufania.
 • Zaginieni - Klątwa Holendra

  Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra? - Boy hotelowy z Denver, który poszukiwał skarbu na pustyni w Arizonie, znika bez wieści. Czy ratownikom uda się odnaleźć Jessego czy też jest on kolejną ofiarą Klątwy Holendra?
 • Słodki biznes - Piraci i ciastka

  Ahoj, przygodo! Buddy ze swoimi cukiernikami piecze ciasto inspirowane przygodami piratów. Potem przygotowuje się do otwarcia nowej cukierni w Connecticut. - Ahoj, przygodo! Buddy ze swoimi cukiernikami piecze ciasto inspirowane przygodami piratów. Potem przygotowuje się do otwarcia nowej cukierni w Connecticut.
 • Słodki biznes - Zamki z piasku i podwójne widzenie

  Buddy musi przygotować tort urodzinowy dla bliźniaków, które są zupełnie inne. Czy spełni ich oczekiwania? Potem piecze ogromny słodki zamek z piasku. - Buddy musi przygotować tort urodzinowy dla bliźniaków, które są zupełnie inne. Czy spełni ich oczekiwania? Potem piecze ogromny słodki zamek z piasku.
 • Wzrost ponad miarę - Najwyższa pacjentka

  Lindsay (206 cm) poddaje się operacji plastycznej. Nowożeńcy Haleigh i Bryan mają problemy finansowe. Coco (198 cm) zrezygnowała z randek, ale spotyka intrygującego faceta. - Lindsay (206 cm) poddaje się operacji plastycznej. Nowożeńcy Haleigh i Bryan mają problemy finansowe. Coco (198 cm) zrezygnowała z randek, ale spotyka intrygującego faceta.
 • Cztery żony i mąż - Chcę być pochowana w tej sukience

  Brownowie wyruszają w trasę by poznać inną poligamistyczną rodzinę. Gdy trafiają do stanu Utah, wielu emocji przysparza odwiedzenie domu, w którym kiedyś mieszkali. - Brownowie wyruszają w trasę by poznać inną poligamistyczną rodzinę. Gdy trafiają do stanu Utah, wielu emocji przysparza odwiedzenie domu, w którym kiedyś mieszkali. - Zapraszamy na spotkania z Brownami, szczęśliwą amerykańską rodziną, w której ojciec ma trzy żony, Meri, Janelle i Christine i razem mają trzynastkę dzieci. - Zapraszamy na spotkania z Brownami, szczęśliwą amerykańską rodziną, w której ojciec ma trzy żony, Meri, Janelle i Christine i razem mają trzynastkę dzieci.
 • wieczór
 • Sześć razy córka - Pięcioraczki same w domu

  Adam i Danielle jadą do Nashville i zostawiają córki pod troskliwą opieką rodziny. Czy rodzina sprosta temu trudnemu zadaniu? - Adam i Danielle jadą do Nashville i zostawiają córki pod troskliwą opieką rodziny. Czy rodzina sprosta temu trudnemu zadaniu?
 • TRWA

  Słodki biznes - Kowboj w Hoboken

  Piosenkarz country Tim McGraw zamawia tort -niespodziankę dla emerytowanego żołnierza. Zwycięzca konkursu Słodki pojedynek rozpoczyna pracę w cukierni Carlo's. - Piosenkarz country Tim McGraw zamawia tort -niespodziankę dla emerytowanego żołnierza. Zwycięzca konkursu Słodki pojedynek rozpoczyna pracę w cukierni Carlo's.
 • Słodki biznes - Buddy i Rockettes

  Buddy piecze specjalny tort z okazji 85. rocznicy powstania zespołu tanecznego The Rockettes. Ciasto zostanie udekorowane słynnym neonem z Radio City Music Hall w Nowym Jorku. - Buddy piecze specjalny tort z okazji 85. rocznicy powstania zespołu tanecznego The Rockettes. Ciasto zostanie udekorowane słynnym neonem z Radio City Music Hall w Nowym Jorku.
 • Wiza na miłość - Bez wyjścia

  Po agresywnych komentarzach Ashley i Jay zmieniają plany dotyczące wesela. Emigracyjne plany Stevena i Olgi zmieniają się. Między Larissą i John'em dochodzi do ostrej kłótni. - Po agresywnych komentarzach Ashley i Jay zmieniają plany dotyczące wesela. Emigracyjne plany Stevena i Olgi zmieniają się. Między Larissą i John'em dochodzi do ostrej kłótni.
 • Trzy noce z duchami - Szpital w Okręgu Randolph

  Kiedy Nick i Katrina przyjeżdżają zbadać opuszczony szpital, z zaskoczeniem odkrywają, iż nie wszyscy mieszkańcy tego miejsca postanowili się z niego wynieść. - Kiedy Nick i Katrina przyjeżdżają zbadać opuszczony szpital, z zaskoczeniem odkrywają, iż nie wszyscy mieszkańcy tego miejsca postanowili się z niego wynieść.
 • Goście z zaświatów - Dom demonów

  Państwo Yaplesowie walczą z niewidzialnymi siłami, odkąd przez głośnik elektronicznej niani usłyszeli groźbę: „Wszyscy umrzecie". Czy ich pies pomoże rozwiązać zagadkę? - Państwo Yaplesowie walczą z niewidzialnymi siłami, odkąd przez głośnik elektronicznej niani usłyszeli groźbę: „Wszyscy umrzecie". Czy ich pies pomoże rozwiązać zagadkę?
 • Zagadki seksualności - Urodzona bez i załamany facet

  Kobieta, która urodziła się bez pochwy, zastanawia się, czy powiedzieć o tym swojemu partnerowi. Mężczyzna z przedziwnie zdeformowanym penisem poddaje się operacji. - Kobieta, która urodziła się bez pochwy, zastanawia się, czy powiedzieć o tym swojemu partnerowi. Mężczyzna z przedziwnie zdeformowanym penisem poddaje się operacji. - Program o ekstremalnych zaburzeniach seksualnych. Poznamy cztery osoby, które cierpią na odmienne schorzenia. Dowiemy się, na czym polegają i jak można je leczyć. - Program o ekstremalnych zaburzeniach seksualnych. Poznamy cztery osoby, które cierpią na odmienne schorzenia. Dowiemy się, na czym polegają i jak można je leczyć.
 • Zagadki seksualności - Orgazm i podwójny kłopot

  Ron ma kłopoty z orgazmem i ma nadzieję, że pomoże mu urządzenie ożywiające napletek. Kelly urodziła się z dwoma pochwami. Czy jej kochanek to zaakceptuje? - Ron ma kłopoty z orgazmem i ma nadzieję, że pomoże mu urządzenie ożywiające napletek. Kelly urodziła się z dwoma pochwami. Czy jej kochanek to zaakceptuje? - Program o ekstremalnych zaburzeniach seksualnych. Poznamy cztery osoby, które cierpią na odmienne schorzenia. Dowiemy się, na czym polegają i jak można je leczyć. - Program o ekstremalnych zaburzeniach seksualnych. Poznamy cztery osoby, które cierpią na odmienne schorzenia. Dowiemy się, na czym polegają i jak można je leczyć.
 • Seks-wypadki - Dziesiątka intymnych chwil w dziczy

  Igraszki w dziczy, które skończyły się w szpitalnej izbie przyjęć, od baraszkowania na świeżym powietrzu po spotkania z nieproszonymi zwierzętami. - Igraszki w dziczy, które skończyły się w szpitalnej izbie przyjęć, od baraszkowania na świeżym powietrzu po spotkania z nieproszonymi zwierzętami.
 • Kawaler do wzięcia Australia - Trzy randki sam na sam

  W tym tygodniu Blake zaprasza szczęśliwe singielki wyłącznie na randki w cztery oczy. Ku zadowoleniu pań, nie ma żadnych grupowych spotkań. - W tym tygodniu Blake zaprasza szczęśliwe singielki wyłącznie na randki w cztery oczy. Ku zadowoleniu pań, nie ma żadnych grupowych spotkań.
 • Wielki świat małych ludzi - Chodzisz na randki?

  Zach i Jeremy pytają Amy o jej życie uczuciowe. Matt ma nowy pomysł związany z farmą. Jeremy przygotowuje niespodziankę dla Audrey z okazji ich drugiej rocznicy ślubu. - Zach i Jeremy pytają Amy o jej życie uczuciowe. Matt ma nowy pomysł związany z farmą. Jeremy przygotowuje niespodziankę dla Audrey z okazji ich drugiej rocznicy ślubu.
 • Wiza na miłość - Przyloty, odloty

  Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską, sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA. - Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską, sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.
 • Ciąża z zaskoczenia - Poród w dresie

  Emily podejrzewa, że ma atak wyrostka robaczkowego i matka zawozi ją do szpitala. Kiedy kobieta wysiada z samochodu, czuje coś ciepłego między nogami. - Emily podejrzewa, że ma atak wyrostka robaczkowego i matka zawozi ją do szpitala. Kiedy kobieta wysiada z samochodu, czuje coś ciepłego między nogami. - Niewiarygodne opowieści o dzieciach, które przyszły na świat w niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Wywiady z lekarzami i rodzicami. - Niewiarygodne opowieści o dzieciach, które przyszły na świat w niecodziennych i zaskakujących okolicznościach. Wywiady z lekarzami i rodzicami.
 • Wyzwanie - pierwsze dziecko - Pytanie odmieniające życie

  Brooke uczestniczy w pierwszej walce zapaśniczej od kiedy urodziła córeczkę, Jace. Krystal i Jarrel uczą się jak radzić sobie z byciem samotnymi rodzicami. - Brooke uczestniczy w pierwszej walce zapaśniczej od kiedy urodziła córeczkę, Jace. Krystal i Jarrel uczą się jak radzić sobie z byciem samotnymi rodzicami.
dalej
Zobacz program innych kanałów: