Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Wzrost ponad miarę 2

  Kolejny sezon programu o kobietach, które są niezwykle wysokie. Widzowie zobaczą, jak ponadprzeciętny wzrost wpływa na ich codzienne życie, relacje i zdrowie.
 • Szpital

  Chłopiec z ADHD. 16-latek molestowany przez ojca. Karetka przywozi do szpitala rannego 12-latka. Chłopak podczas przerwy lekcyjnej poszedł z kolegami na strych opuszczonego budynku obok szkoły. Tam w trakcie zabawy spadł z wysokości i nabił się ręką na gwóźdź, który przebił mu dłoń na wylot. Pacjentem zajmie się ordynator oddziału dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala przychodzi 16-letni Tomasz Boros, który od dwóch tygodni czuje się coraz gorzej. Jest osłabiony i zaczęły wypadać mu włosy. Z chłopakiem jest jego koleżanka, która namówiła go, żeby zgłosił się do szpitala. Nastolatkowie znają się od niedawna. Pacjenta przyjmuje dr Anna Nowicka. Pacjent dr Piotra cierpi na ADHD i od dłuższego czasu sprawia problemy wychowawcze. Według psychologa, chłopiec powinien chodzić do szkoły specjalnej, ale jego matka nie chce się na to zgodzić. O wypadek obwiania nauczycieli. Nie przyjmuje do wiadomości, że jej dziecko cierpi na ADHD. Kobieta uważa, że chłopiec jest niegrzeczny, bo ojciec na wszystko mu pozwala. Tymczasem nastolatek wpada w szał i połyka niebezpieczny lek. Konieczne jest płukanie żołądka. 16-latek z niepokojącymi objawami miesiąc temu uciekł z domu, bo ojciec molestował go seksualnie. Teraz chłopak boi się, że lekarze zawiadomią jego rodziców, a ojciec ukarze go za ucieczkę z domu. Ostatnio 16-latek ukrywał się na wsi w starym domu. Zatruł się skażoną wodą, którą pił ze studni. Kiedy do szpitala docierają rodzice chłopaka, nastolatek chce powiedzieć matce o tym, że ojciec wykorzystywał go seksualnie. Wie, że tak samo postępuje z jego młodszym bratem. Nastolatek boi się jednak, że matka mu nie uwierzy, a ojciec będzie chciał się zemścić.
 • Szpital

  Chłopak chce się zabić, bo jego dziewczyna usunęła ciążę. Córka podtruła ojca środkami na przeczyszczenie. Żona i dzieci przywożą do szpitala 38 – letniego Tomasza Bernasia. Mężczyzna jest bardzo osłabiony i ledwo trzyma się na nogach. Całą noc miał silną biegunkę. Rodzina zawróciła z drogi na lotnisko, ponieważ mężczyzna poczuł się znacznie gorzej. Jest bardzo zdenerwowany, bo za półtorej godziny ma wylecieć na roczny kontrakt do pracy w Kanadzie. Mężczyznę przyjmuje dr Eryk Wajman. Pogotowie przywozi do szpitala 18-latka po próbie samobójczej. Pacjent chciał się zabić, bo jego dziewczyna w tajemnicy przed nim usunęła ciążę. Chłopak załamał się, bo bardzo chciał zostać ojcem. Nie ma pojęcia, że to jego matka namówiła dziewczynę na aborcję. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz. Pacjent dr Eryka bardzo źle się czuje. Mężczyzna nie ma pojęcia, że to córka otruła go środkami przeczyszczającymi, bo nie chce, żeby ojciec wyjeżdżał za granicę. Dziewczyna boi się brata, który ją bije i zastrasza. Ojciec nie wie o tym. Nadal ma zamiar wyjechać, dlatego próbuje przełożyć lot na późniejszą godzinę. Wkrótce dziewczyna przyznaje się do wszystkiego przed bratem, który się nad nią znęca. Chłopak wykorzystuje to, żeby skłócić rodziców i kłamie lekarzowi, że to matka otruła ojca. 18-latek, który próbował się zabić skacząc z okna, ma połamane ręce i nogi. Jest załamany, bo jego dziewczyna dokonała aborcji. Kiedy dowiedział się, że zostanie ojcem, bardzo się ucieszył. Żeby zarobić na utrzymanie dziecka, wyjechał do brata do Warszawy. Podczas jego nieobecności matka chłopaka namówiła dziewczynę, żeby usunęła ciążę. Kobieta nie chciała, żeby jej syn w tak młodym wieku zakładał rodzinę. Narzeczona pacjenta ma wyrzuty sumienia, że chłopak przez nią chciał popełnić samobójstwo. Chciałaby powiedzieć mu prawdę, ale matka chłopaka zabroniła jej mówić mu o tym. Kobieta chce ukryć przed synem prawdę, dlatego zastrasza dziewczynę i chce pozbyć się jej ze szpitala.
 • Gwiazdy na tacy

  Program Gwiazdy na tacy to wizyty u gwiazd, które opowiadają o tajemnicach swego dobrego wyglądu i samopoczucia. Prowadzi Beata Sadowska.
 • TRWA

  Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Wiza na miłość 8

  Korzystając z 90-dniowej wizy narzeczeńskiej, zagraniczni zakochani udają się do USA, aby po raz pierwszy zamieszkać tam ze swoimi partnerami. Każda para ma tylko 3 miesiące na podjęcie decyzji o ślubie lub odesłaniu swojego partnera do domu.
 • Dzień dobry zdrowie

  „Dzień dobry zdrowie” to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów „Dzień Dobry TVN”.
 • Rok po ślubie

  W programie pary małżeńskie wracają myślami do swoich wymarzonych ślubów rok później i omawiają wszystkie wybory, których dokonali. Wracają do stresu, kosztów i chaosu. Czy z perspektywy czasu nowożeńcy myślą, że warto było poświęcać się tak tylko dla jednego dnia?
 • Nasza dzika rodzinka

  Bobbi Jo i Jerry Abrams mają 86 dzieci, ale tylko 5 z nich to ludzie! Ta mieszana rodzina mieszka z 81 zwierzętami w 16-hektarowym zoo, w którym znajdują się zebry, świnie, wielbłądy, skunksy, wallaby, a nawet kangur! Mając 16 akrów ziemi na wyciągnięcie ręki, rodzina Abramsów zaadoptowała i wyhodowała te ukochane stworzenia, pozwalając wielu z nich zamieszkać w ich domu. Dla nich każde zwierzę jest jak nowy brat lub siostra. Rodzina daje często odratowanym zwierzętom miłość i opiekę, na jaką zasługują.
 • Zamiana na style

  Stylistka Tai Beauchamp stawia naprzeciwko siebie dwie osoby o skrajnie odmiennym stylu. Stawia przed nimi wyzwanie: mają na jeden dzień zamienić się na zawartość szaf. Nie tylko wygląd zewnętrzny okazuje się zaskoczeniem, ale również głębsze poznanie siebie, jakiego doświadczają bohaterki.
 • Idealna niania

  Piotrek ma w życiu wiele pasji, jedną z nich jest jazda motocyklem. Mężczyzna ma także żonę Małgosię. Wspólnie mają szóstkę dzieci. Najstarsza Ala ma 20 lat, a najmłodszy Staś 2 miesiące. Piotrek pracuje i często nie ma go w domu – musi zarobić na utrzymanie tak licznej rodziny. Małgosia zajmuje się wychowaniem dzieci. Oboje marzą o tym, aby czasami spokojnie spędzić kilka godzin tylko we dwoje: wyjść do kina lub do teatru. Z tego oto powodu postanowili poszukać niani do czwórki swoich najmłodszych pociech: 11 letniego Frania, 5 letniej Marysi, 2,5 letniego Józia i 2 miesięcznego Stasia. Czy uda im się w ogóle znaleźć opiekunkę do takiej gromadki dzieci?
 • Raport Life

 • Twój kolor

 • Megasknery S3

  Kwiaty z pogrzebu na randce, w sypialni — pościel odkupiona z hotelu, romantyczna bielizna kupiona w sklepie z używaną odzieżą... Kto powiedział, że miłość musi być kosztowna?
 • Megasknery S3

  Kwiaty z pogrzebu na randce, w sypialni — pościel odkupiona z hotelu, romantyczna bielizna kupiona w sklepie z używaną odzieżą... Kto powiedział, że miłość musi być kosztowna?
 • SOS - Sablewska od stylu

  Iwona to pełna radości kobieta, która aby wychować swoją córkę, odłożyła wszystko na drugi plan. Mąż, a zarazem ojciec Sary, odszedł zaraz po jej urodzeniu. Od tamtej pory Iwona jest singielką. Teraz, gdy jej córka jest już dorosła, Iwona wreszcie ma czas na to, aby zająć się sobą i odnaleźć swój styl. Pragnie poczuć się kobieco i nabrać pewności siebie. Marzy, aby w końcu poznać miłość swojego życia i na dobre pożegnać życie singielki. Czy jej kompleksy pozwolą jej ponownie otworzyć się na mężczyzn?
 • Salon sukien ślubnych: Indie

  Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Zobacz przed jakimi dylematami stają hinduskie panny młode! Przyszłe panny młode próbują kontrolować sprawy, które w większości są poza ich kontrolą. Podczas przygotowań do ślubu starają się panować nad swoimi uczuciami, trzymać nerwy na wodzy i utrzymywać swoje relacje.
 • Weselna izba przyjęć

 • wieczór
 • Porządek w domu - porządek w życiu

  Przeciętny dom rodzinny zawiera tysiące rzeczy, które nie są tak naprawdę potrzebne, a życie w ciągłym bałaganie czyni nas nieszczęśliwymi. Wyobraź sobie, że każdy przedmiot z twojego domu zostałby ułożony przed tobą, abyś mógł zdecydować, co zachować, a czego się pozbyć. Niesamowita guru sprzątania, Stacey Solomon, wraz z ekipą entuzjastów organizowania, pomogą rodzinom zmienić domowy bałagan w odmieniający życie porządek. Po tym, jak zbyt długo siedzieliśmy zamknięci w naszych domach, czas na pełnowymiarowe wiosenne porządki!
 • Dr Pryszczylla S02

 • Dr Pryszczylla S03

 • Chirurgia otyłości

 • Włoska klinika otyłości 2

 • Moje koszmarne stopy S1

  Pacjenci Brada Schaeffera i Ebonie Vincent borykają się z bolesnymi i niekiedy wstydliwymi schorzeniami swoich stóp. Po pomoc zgłaszają się osoby z haluksami, infekcjami grzybicznymi, a nawet z nieprzyjemnym zapachem stóp. Doświadczeni lekarze przeprowadzą operacje chirurgiczne i zabiegi, które raz na zawsze odmienią życie i zdrowie pacjentów.
 • Co mi dolega?

  Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.
 • Seks - wypadki 2

  Program ukazuje prawdziwe wypadki, które miały miejsce podczas seksu.
 • Wyjadacze

  Przed nami kolejny odcinek "Wyjadaczy"! Tym razem w roli ekspertki od spraw sercowych wystąpi Magdalena, która jest pewna, że w kontakcie z płcią przeciwną najbardziej liczy się wygląd, a najlepszą zabawę gwarantuje randka z mężczyzną typu "bad boy". Jej zdaniem facet musi być przede wszystkim męski i absolutnie nie może okazywać strachu. Wszystkich adoratorów niespełniających wymogów samca alfa sama skrupulatnie odsyła z kwitkiem. Tak silna osobowość zrobi na poszukującym miłości Pawle piorunujące wrażenie. Ten pracownik myjni samochodowej zakochuje się średnio raz na miesiąc. Zazwyczaj jednak - bez wzajemności. Choć potrafi sobie zaskarbić sympatię kobiet, to nigdy nie udaje mu się opuścić magicznego "friend zone" i poza dobrym kolegą, zostać także kimś więcej. Razem z Magdą dosłownie wzbiją się w chmury, jednak szereg krytycznych uwag, jakie wobec zachowania swojego podopiecznego będzie miała mentorka, zapewni im również wyjątkowo twarde lądowanie. Czy lekcja z trenerką dotyku obudzi uśpioną zmysłowość Pawła? Jakie doświadczenie z przeszłości okaże się do tej pory odciskać piętno na jego miłosnym życiu? I czy Magda wydobędzie z niego niegrzecznego chłopca - na miarę swoich wymagań?
 • Szpital

  Pogotowie przywozi do szpitala 19 – letnią Justynę Michalską. Dziewczyna ma ranę na twarzy wzdłuż prawej części czoła i policzka. Rana jest duża i głęboka, powstała kiedy na dziewczynę spadło żelazko, wyrzucone z pierwszego piętra przez bawiące się dzieci. Pacjentka po uderzeniu straciła przytomność, a teraz ma zawroty głowy i wymiotuje. Przyjmuje ją dr Eryk Wajman. Do szpitala przychodzi 30 – letnia Marta Sochacka. Kobieta ma problemy z sercem, kilka miesięcy temu przeszła zapalenia wsierdzia. Zgłasza się na oddział ratunkowy, ponieważ odczuwa bardzo silne dolegliwości bólowe w klatce piersiowej. Pacjentką zajmuje się dr Dominika Gajda. Pacjentka uderzona żelazkiem ma wyjątkowo pechowy dzień. Rano okazało się, że straciła pracę, potem dowiedziała się, że chłopak ją zdradza z jej najlepszą przyjaciółką, a w końcu spadło na nią żelazko, wyrzucone przez okno, gdy przechodziła obok. Lekarz ma świadomość, że dziewczyna mogła tego nie przeżyć. Pogotowie zawiadomił młody mężczyzna, który przyjechał za dziewczyną do szpitala. Okazuje się, że żelazko wyrzucili przez okno jego młodsi bracia. Teraz obwinia się, że ich nie dopilnował. Dr Eryk Wajman podejrzewa, że pacjentka mogła dostać urazu mózgu. 30-latka z bólem w klatce piersiowej jest bardzo przestraszona. Ma dwójkę małych dzieci i opiekuje się nimi sama, ponieważ od niedawna jest w separacji z mężem. Mężczyzna zajął się rozwojem swojej firmy i przestał interesować się rodziną. Kobiecie pomagają rodzice. Matka pacjentki nie lubi zięcia i ma do niego pretensje, że zostawił rodzinę. Mimo to zawiadamia go o chorobie córki. Ma nadzieję, że pomoże w opiece nad dziećmi i wróci do żony. Tymczasem mężczyzna już ułożył sobie życie na nowo i do szpitala przywozi go kochanka…
dalej
Zobacz program innych kanałów: