Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Domy na aukcji - Pluskwy

  Doug podejrzewa, że niska stawka licytacyjna za ładny dom to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Ed ma odmienne zdanie, twierdzi, że to zapowiedź pomyślnej transakcji. - Doug podejrzewa, że niska stawka licytacyjna za ładny dom to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Ed ma odmienne zdanie, twierdzi, że to zapowiedź pomyślnej transakcji.
 • Domy na aukcji - Spokój

  Scott wraca ze swojego ślubu. Dom na wsi tuż obok mlecznej farmy ma pozabijane deskami wszystkie okna. Z kolei w pokojach panuje przedziwna atmosfera. - Scott wraca ze swojego ślubu. Dom na wsi tuż obok mlecznej farmy ma pozabijane deskami wszystkie okna. Z kolei w pokojach panuje przedziwna atmosfera.
 • Dwa oblicza survivalu - Zniesiony przez prąd

  Tym razem Dave i Cody niczym rozbitkowie dryfują po morzu. Potem pokazują jak poradzić sobie w dżunglii na bezludnej wyspie Południowego Pacyfiku. Dave postanawia chodzić boso. - Tym razem Dave i Cody niczym rozbitkowie dryfują po morzu. Potem pokazują jak poradzić sobie w dżunglii na bezludnej wyspie Południowego Pacyfiku. Dave postanawia chodzić boso. - Mistrz sztuki przetrwania Bill McConnell i były żołnierz Zielonych Beretów Brady Powell udają się do najgroźniejszych miejsc na Ziemi, gdzie śmierć czai się tuż za rogiem. - Mistrz sztuki przetrwania Bill McConnell i były żołnierz Zielonych Beretów Brady Powell udają się do najgroźniejszych miejsc na Ziemi, gdzie śmierć czai się tuż za rogiem.
 • Brytyjskie aukcje w ciemno - Odcinek 2

  Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach. - Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.
 • Śmieszny gadżet - poważny biznes - W smole

  W obliczu niemrawej sprzedaży w lecie Jonah próbuje poszerzyć asortyment produktów. Nowi inwestorzy wprost tryskają mnóstwem pomysłów dla grubo ciosanych twardzieli. - W obliczu niemrawej sprzedaży w lecie Jonah próbuje poszerzyć asortyment produktów. Nowi inwestorzy wprost tryskają mnóstwem pomysłów dla grubo ciosanych twardzieli.
 • Mistrzowski garaż Chada - Mówią na mnie „Zły Chad"

  Chad Hiltz buduje w swoim warsztacie niepowtarzalne coupe. Używa do tego części zamiennych, metalu z recyklingu i pordzewiałego Studebakera Commandera z 1939 r. - Chad Hiltz buduje w swoim warsztacie niepowtarzalne coupe. Używa do tego części zamiennych, metalu z recyklingu i pordzewiałego Studebakera Commandera z 1939 r. - Chad Hiltz jest mistrzem budowania pojazdów: wraz z ekipą z warsztatu Green Goblin Customs konstruuje wspaniałe samochody z kawałków metalu ze złomowiska. - Chad Hiltz jest mistrzem budowania pojazdów: wraz z ekipą z warsztatu Green Goblin Customs konstruuje wspaniałe samochody z kawałków metalu ze złomowiska.
 • Dieselmania - Początek szkoły

  Ekipa kończy prace nad ogromnym szkolnym autobusem z 12-metrowym układem napędowy i 66-calowymi oponami. Redbeard odkrywa samochód wyścigowy z filmu "Szybki jak błyskawica". - Ekipa kończy prace nad ogromnym szkolnym autobusem z 12-metrowym układem napędowy i 66-calowymi oponami. Redbeard odkrywa samochód wyścigowy z filmu "Szybki jak błyskawica". - Kiedy firma Black Rhino Tools składa prestiżowe zamówienie, mechanicy robią wszystko, aby ten projekt zakończył się sukcesem. Między innymi sprowadzają niespodziankę ze Szwecji. - Kiedy firma Black Rhino Tools składa prestiżowe zamówienie, mechanicy robią wszystko, aby ten projekt zakończył się sukcesem. Między innymi sprowadzają niespodziankę ze Szwecji.
 • Samochód na życzenie - Lexus dla Czarnej Pantery

  Po sukcesie firmy Sriracha, Lexus prosi o przerobienie ich LC-500 na styl komiksowej Czarnej Pantery. Po metamorfozie, auto będzie idealne dla Króla Wakandy! - Po sukcesie firmy Sriracha, Lexus prosi o przerobienie ich LC-500 na styl komiksowej Czarnej Pantery. Po metamorfozie, auto będzie idealne dla Króla Wakandy!
 • Auto - reaktywacja - Zardzewiały Rambler

  Mechanicy z Gas Monkey przywracają dawny blask zardzewiałemu Ramblerowi z 1959 roku. Nowy Willis Coupe Gasser Richarda może być wart nawet 200 tysięcy dolarów. - Mechanicy z Gas Monkey przywracają dawny blask zardzewiałemu Ramblerowi z 1959 roku. Nowy Willis Coupe Gasser Richarda może być wart nawet 200 tysięcy dolarów.
 • Fani czterech kółek - Cadillac Coupe De Ville

  Mike trafia na cadillaca coupe z lekko zardzewiałą karoserią. Niestety jego wnętrze, to już zupełnie inna bajka... Czy Edd zamieni to brzydkie kaczątko w łabędzia? - Mike trafia na cadillaca coupe z lekko zardzewiałą karoserią. Niestety jego wnętrze, to już zupełnie inna bajka... Czy Edd zamieni to brzydkie kaczątko w łabędzia?
 • Fani czterech kółek - Honda S2000

  Panowie ostrzą zęby na ich pierwszą hondę, ale niełatwo jest znaleźć model S2000 w okazyjnej cenie. Mike wydaje na auto ponad 4000 funtów. Czy pożałuje swojej decyzji? - Panowie ostrzą zęby na ich pierwszą hondę, ale niełatwo jest znaleźć model S2000 w okazyjnej cenie. Mike wydaje na auto ponad 4000 funtów. Czy pożałuje swojej decyzji?
 • Krocie za starocie - Dzieciaki i kontroferty

  Bam Bam i Marty natrafiają na jedno z największych znalezisk w swojej karierze - magazyn pełen cennych łupów. Potem odwiedzają liczący ponad sto lat sklep żelazny. - Bam Bam i Marty natrafiają na jedno z największych znalezisk w swojej karierze - magazyn pełen cennych łupów. Potem odwiedzają liczący ponad sto lat sklep żelazny.
 • Brytyjscy truckersi - Odcinek 7

  Jimmy wiezie towar do trzech miejsc w Krainie Jezior w temperaturze poniżej zera. Eddie przewozi 100 tysięcy pustych puszek po piwie. Tim boi się owiec, co skutkuje opóźnieniem. - Jimmy wiezie towar do trzech miejsc w Krainie Jezior w temperaturze poniżej zera. Eddie przewozi 100 tysięcy pustych puszek po piwie. Tim boi się owiec, co skutkuje opóźnieniem.
 • Piekielne drogi - Samobójcza misja

  Poważny wypadek zmusza jedną z ekip do niebezpiecznej akcji ratunkowej w pobliżu wodospadu. Zamarznięty silnik ciężarówki utrudnia jej holowanie. - Poważny wypadek zmusza jedną z ekip do niebezpiecznej akcji ratunkowej w pobliżu wodospadu. Zamarznięty silnik ciężarówki utrudnia jej holowanie.
 • wieczór
 • TRWA

  Wyprawa po cztery kółka - Brazylia

  Mike Brewer wyrusza w podróż po świecie, podczas której kupuje tanie, zdezelowane samochody, aby zamienić je w supermaszyny. W Brazylii trafia mu się okazja - Volkswagen kombi. - Mike Brewer wyrusza w podróż po świecie, podczas której kupuje tanie, zdezelowane samochody, aby zamienić je w supermaszyny. W Brazylii trafia mu się okazja - Volkswagen kombi.
 • Ninja Warrior - Odcinek 3

  Tomasz Zimoch oraz radiowy showman, Krzysztof Jankowski „Jankes", skomentują zmagania 250 uczestników na morderczym torze przeszkód. Kto zostanie brytyjskim Ninja Warrior? - Tomasz Zimoch oraz radiowy showman, Krzysztof Jankowski „Jankes", skomentują zmagania 250 uczestników na morderczym torze przeszkód. Kto zostanie brytyjskim Ninja Warrior?
 • Fani czterech kółek - Mini Moke

  Zaprojektowany jako wojskowy samochód terenowy Mini Moke, stał się szybko cywilnym pojazdem z kultowym statusem. Czy Edd i Mike podejmą się remontu tak dziwnego auta? - Zaprojektowany jako wojskowy samochód terenowy Mini Moke, stał się szybko cywilnym pojazdem z kultowym statusem. Czy Edd i Mike podejmą się remontu tak dziwnego auta?
 • Kraksa TV - Odcinek 5

  Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie. - Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.
 • Kraksa TV - Odcinek 6

  Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie. - Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.
 • Amerykański chopper: ojciec kontra syn - Rick na wolności

  Paul senior nadal zajmuje się konstrukcją słynnych motocykli w warsztacie OCC. Jego syn prowadzi konkurencyjny biznes Paul Junior Designs, zaledwie kilka kroków dalej. - Paul senior nadal zajmuje się konstrukcją słynnych motocykli w warsztacie OCC. Jego syn prowadzi konkurencyjny biznes Paul Junior Designs, zaledwie kilka kroków dalej. - Paul senior nadal zajmuje się konstrukcją słynnych motocykli w warsztacie OCC. Jego syn otwiera konkurencyjny biznes Paul Junior Designs, zaledwie kilka kroków dalej. - Paul senior nadal zajmuje się konstrukcją słynnych motocykli w warsztacie OCC. Jego syn otwiera konkurencyjny biznes Paul Junior Designs, zaledwie kilka kroków dalej.
 • Celnicy na straży Europy - Odcinek 11

  Program poświęcony interwencjom hiszpańskich służb granicznych, które codziennie zmagają się z takimi zagrożeniami jak potencjalni terroryści czy też przemyt narkotyków i broni. - Program poświęcony interwencjom hiszpańskich służb granicznych, które codziennie zmagają się z takimi zagrożeniami jak potencjalni terroryści czy też przemyt narkotyków i broni.
 • Celnicy na straży Europy - Odcinek 12

  Program poświęcony interwencjom hiszpańskich służb granicznych, które codziennie zmagają się z takimi zagrożeniami jak potencjalni terroryści czy też przemyt narkotyków i broni. - Program poświęcony interwencjom hiszpańskich służb granicznych, które codziennie zmagają się z takimi zagrożeniami jak potencjalni terroryści czy też przemyt narkotyków i broni.
 • Sekundy grozy - Odcinek 3

  Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o tragicznym zderzeniu pociągów i zawaleniu się wieżowca w Manili. - Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o tragicznym zderzeniu pociągów i zawaleniu się wieżowca w Manili.
 • Sekundy grozy - Odcinek 4

  Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o trzęsieniu ziemi, które zniszczyło stary kościół i eksplozji rakiety kosmicznej. - Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o trzęsieniu ziemi, które zniszczyło stary kościół i eksplozji rakiety kosmicznej.
 • Militaria na warsztat - Odcinek 7

  Michael chce przerobić półciężarówkę Chevrolet na pojazd w stylu Mad Maksa do prezentacji gry komputerowej o postapokaliptycznej tematyce. 17-letni Opel Corsa potrzebuje remontu. - Michael chce przerobić półciężarówkę Chevrolet na pojazd w stylu Mad Maksa do prezentacji gry komputerowej o postapokaliptycznej tematyce. 17-letni Opel Corsa potrzebuje remontu.
 • Miliony Escobara - Don

  Byli agenci CIA, Doug Laux i Ben Smith, rozpoczynają poszukiwania ukrytych milionów Pablo Escobara. Pierwszy trop prowadzi ich do bardzo niebezpiecznej dzielnicy Medellín. - Byli agenci CIA, Doug Laux i Ben Smith, rozpoczynają poszukiwania ukrytych milionów Pablo Escobara. Pierwszy trop prowadzi ich do bardzo niebezpiecznej dzielnicy Medellín.
 • poTURBOwani - Ford bronco 1967

  Zespół Chipa to ekipa utalentowanych projektantów i mechaników samochodowych. Czy Victor Lopez będzie zadowolony z ich pracy nad renowacją jego forda bronco z 1967 roku? - Zespół Chipa to ekipa utalentowanych projektantów i mechaników samochodowych. Czy Victor Lopez będzie zadowolony z ich pracy nad renowacją jego forda bronco z 1967 roku?
 • Amerykański chopper - Motocykl na gaz

  Mechanicy z OCC budują pierwszą maszynę napędzaną gazem ziemnym. Tymczasem Paul Junior zakłada własną firmę a Mikey snuje plany na przyszłość. - Mechanicy z OCC budują pierwszą maszynę napędzaną gazem ziemnym. Tymczasem Paul Junior zakłada własną firmę a Mikey snuje plany na przyszłość. - Carl Goodwin bierze udział w konkursie na najlepszy motocykl zbudowany według indywidualnego projektu. Towarzyszymy mu od momentu zaprojektowania pojazdu aż do udziału w rajdzie. - Carl Goodwin bierze udział w konkursie na najlepszy motocykl zbudowany według indywidualnego projektu. Towarzyszymy mu od momentu zaprojektowania pojazdu aż do udziału w rajdzie.
 • Drwal zawodowiec - Powrót na miejsce klęski

  Drwale wracają w rejon, w którym już dwa razy ponieśli klęskę. W ciągu tygodnia mają zamiar ściąć 75 transportów drewna, ale zła pogoda i awarie sprzętu krzyżują im plany. - Drwale wracają w rejon, w którym już dwa razy ponieśli klęskę. W ciągu tygodnia mają zamiar ściąć 75 transportów drewna, ale zła pogoda i awarie sprzętu krzyżują im plany.
 • Dorwać komandosa - Meksyk

  Na południe od granicy z USA, w meksykańskiej Tijuanie Joel zmierzy się z elitarnym oddziałem meksykańskiej policji PGJE. Czy tym razem Joel też nie da się złapać? - Na południe od granicy z USA, w meksykańskiej Tijuanie Joel zmierzy się z elitarnym oddziałem meksykańskiej policji PGJE. Czy tym razem Joel też nie da się złapać? - Joel Lambert próbuje uciec żołnierzom najbardziej elitarnych jednostek wojskowych. Czy świetnie wyszkolonym i doświadczonym zwiadowcom uda się schwytać Lamberta? Czym ich zaskoczy? - Joel Lambert próbuje uciec żołnierzom najbardziej elitarnych jednostek wojskowych. Czy świetnie wyszkolonym i doświadczonym zwiadowcom uda się schwytać Lamberta? Czym ich zaskoczy?
dalej
Zobacz program innych kanałów: