Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Włoskie zdrady - Odcinek 30

  Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań. - Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.
 • Scena zbrodni - Tajemnica z Chimney Rock

  Tony analizuje okoliczności tajemniczej śmierci Jeffa Bradstreeta, lekarza znanego z niecodziennych metod leczenia autyzmu. Czy lekarz rzeczywiście popełnił samobójstwo? - Tony analizuje okoliczności tajemniczej śmierci Jeffa Bradstreeta, lekarza znanego z niecodziennych metod leczenia autyzmu. Czy lekarz rzeczywiście popełnił samobójstwo?
 • Najdziwniejsze zbrodnie - Odcinek 44

  Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie. - Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie.
 • Najdziwniejsze zbrodnie - Odcinek 48

  Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie. - Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie.
 • Dwie wersje prawdy - Efekty uboczne

  Gdy w domu odkryto ciało urzędnika, bardzo intymny problem nagle stał się tajemnicą publiczną. Czy to było zabójstwo, czy samobójstwo? - Gdy w domu odkryto ciało urzędnika, bardzo intymny problem nagle stał się tajemnicą publiczną. Czy to było zabójstwo, czy samobójstwo?
 • Zbrodnia w sąsiedztwie - Zabójstwo pod jemiołą

  Po tym jak były mąż Jean zostaje oskarżony o seksualne wykorzystywanie ich córek, kobieta i dziewczynki zostają zamordowane. Czy sprawcą tej okrutnej zbrodni jest właśnie Ernie? - Po tym jak były mąż Jean zostaje oskarżony o seksualne wykorzystywanie ich córek, kobieta i dziewczynki zostają zamordowane. Czy sprawcą tej okrutnej zbrodni jest właśnie Ernie?
 • Krwawa układanka - Śmiertelny rozwód

  Christine Schultz zostaje znaleziona martwa w swoim łóżku. Jej synowie zauważyli, jak z domu wychodził zamaskowany mężczyzna z kucykiem. Czy był to były mąż ofiary? - Christine Schultz zostaje znaleziona martwa w swoim łóżku. Jej synowie zauważyli, jak z domu wychodził zamaskowany mężczyzna z kucykiem. Czy był to były mąż ofiary?
 • Na tropie mordercy - Prawdziwy Tim Wicks

  Poszukiwania zaginionej osoby zamieniają się w śledztwo w sprawie morderstwa. Detektyw Kent Schoonover musi odkryć kulisy skradzionej tożsamości, aby trafić na trop zabójcy. - Poszukiwania zaginionej osoby zamieniają się w śledztwo w sprawie morderstwa. Detektyw Kent Schoonover musi odkryć kulisy skradzionej tożsamości, aby trafić na trop zabójcy.
 • Fatalny splot zdarzeń - Pierścionek

  Historie przypadkowych spotkań, które zapoczątkowały spiralę przemocy. To niezwykłe, jak codzienne decyzje lub rzeczy pozornie nieistotne mogą zaważyć na losach ludzi. - Historie przypadkowych spotkań, które zapoczątkowały spiralę przemocy. To niezwykłe, jak codzienne decyzje lub rzeczy pozornie nieistotne mogą zaważyć na losach ludzi.
 • Gdzie jesteś? - Raj utracony

  Charlotte Moriarty znika razem ze swoim małym synkiem. Nikt nawet nie podejrzewa, że poszukiwania i rozwiązanie zagadki zaginięcia kobiety zajmie ponad 30 lat. - Charlotte Moriarty znika razem ze swoim małym synkiem. Nikt nawet nie podejrzewa, że poszukiwania i rozwiązanie zagadki zaginięcia kobiety zajmie ponad 30 lat.
 • Medium z Long Island - Duchy Hollywood

  Ostatni odcinek sezonu, w którym zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na spotkaniu z medium pojawią się: Kim Zolciak-Biermann, gwiazda futbolu Kroy Biermann i aktor Jim O'Heir. - Ostatni odcinek sezonu, w którym zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na spotkaniu z medium pojawią się: Kim Zolciak-Biermann, gwiazda futbolu Kroy Biermann i aktor Jim O'Heir.
 • Medium z Long Island - Czytanie z gwiazd

  Theresa umawia się na seanse z celebrytami. Legenda telewizji, Kelsey Grammer, nawiązuje kontakt ze swoją zmarłą siostrą, a wokalista Sugar Ray, Mark McGrath rozmawia z ojcem. - Theresa umawia się na seanse z celebrytami. Legenda telewizji, Kelsey Grammer, nawiązuje kontakt ze swoją zmarłą siostrą, a wokalista Sugar Ray, Mark McGrath rozmawia z ojcem.
 • Najdziwniejsze zbrodnie - Odcinek 49

  Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie. - Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie.
 • Najdziwniejsze zbrodnie - Odcinek 50

  Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie. - Doświadczeni detektywi dzielą się opowieściami o dziwacznych morderstwach, których sprawcy robili wszystko, aby ich brutalne zbrodnie uszły im bezkarnie.
 • Dwie wersje prawdy - Koniec romansu

  Stephen i Angel są wytworną parą z wyższych sfer. Wspólnie robią doskonałe wrażenie, jednak Angel nie jest żoną Stephena, lecz jego kochanką. - Stephen i Angel są wytworną parą z wyższych sfer. Wspólnie robią doskonałe wrażenie, jednak Angel nie jest żoną Stephena, lecz jego kochanką.
 • wieczór
 • Zbrodnia w sąsiedztwie - Tam, gdzie jest dym

  Pielęgniarka Mellisa zostaje znaleziona martwa. Detektywi szybko orientują się, że kobieta została zamordowana, a dom podpalony w celu zatarcia śladów zbrodni. Kto jest sprawcą? - Pielęgniarka Mellisa zostaje znaleziona martwa. Detektywi szybko orientują się, że kobieta została zamordowana, a dom podpalony w celu zatarcia śladów zbrodni. Kto jest sprawcą?
 • TRWA

  Krwawa układanka - Hotelowe zabójstwo

  W hotelowym pokoju w stanie Oregon, pokojówka odkrywa zwłoki kobiety. Mąż ofiary ujawnia, iż para żyła w otwartym związku. Czy sprawcą mógł być kochanek kobiety? - W hotelowym pokoju w stanie Oregon, pokojówka odkrywa zwłoki kobiety. Mąż ofiary ujawnia, iż para żyła w otwartym związku. Czy sprawcą mógł być kochanek kobiety?
 • Na tropie mordercy - W biały dzień

  Lubiana przez wszystkich kwiaciarka zostaje zamordowana i policja podejrzewa, że zabójca wciąż grasuje na wolności. Jak temu sprytnemu przestępcy udaje się przechytrzyć detektywów? - Lubiana przez wszystkich kwiaciarka zostaje zamordowana i policja podejrzewa, że zabójca wciąż grasuje na wolności. Jak temu sprytnemu przestępcy udaje się przechytrzyć detektywów?
 • Raj dla morderców - Sekrety we mgle

  Podczas śledztwa w sprawie zabójstwa Ashley Benson policja podejrzewa trzech mężczyzn, którzy mieli relację z ofiarą. Czy rodzice dziewczyny pogodzą się z sekretnym życiem córki? - Podczas śledztwa w sprawie zabójstwa Ashley Benson policja podejrzewa trzech mężczyzn, którzy mieli relację z ofiarą. Czy rodzice dziewczyny pogodzą się z sekretnym życiem córki?
 • Żyjąc z potworem - Z pozoru szczęśliwi

  Brooke została wychowana w przekonaniu, że Kevin jest jej ojcem. Matka dziewczyny ukrywała prawdę, nie zdając sobie sprawy, że Kevin skrywa jeszcze mroczniejsze tajemnice. - Brooke została wychowana w przekonaniu, że Kevin jest jej ojcem. Matka dziewczyny ukrywała prawdę, nie zdając sobie sprawy, że Kevin skrywa jeszcze mroczniejsze tajemnice.
 • Zbrodnie z pierwszych stron gazet - Odcinek 12

  Doświadczeni dziennikarze śledczy odsłaniają szokujące kulisy prowadzonych przez siebie śledztw w sprawie przestępstw i zbrodni znanych z pierwszych stron gazet. - Doświadczeni dziennikarze śledczy odsłaniają szokujące kulisy prowadzonych przez siebie śledztw w sprawie przestępstw i zbrodni znanych z pierwszych stron gazet. - Sprawiedliwość równa wobec wszystkich to ideał trudny do urzeczywistnienia. Osiągnięcie tego jest często bardzo zawiłe i zagmatwane. Na jaw wychodzą wówczas pilnie skrywane sekrety i pojawiają się cis - Sprawiedliwość równa wobec wszystkich to ideał trudny do urzeczywistnienia. Osiągnięcie tego jest często bardzo zawiłe i zagmatwane. Na jaw wychodzą wówczas pilnie skrywane sekrety i pojawiają się cis
 • Żądza i krew - Morderstwo uchwycone w kadrze

  Piękna, ale samotna Tiana Notice poznaje w sieci Jamesa Cartera. Wkrótce na jaw wychodzi mroczny sekret mężczyzny, a relacja zamienia się w bitwę na brutalne pomysły. - Piękna, ale samotna Tiana Notice poznaje w sieci Jamesa Cartera. Wkrótce na jaw wychodzi mroczny sekret mężczyzny, a relacja zamienia się w bitwę na brutalne pomysły.
 • Mieszkając z duchem - Pogrzebany żywcem

  Tajemnicza istota torturuje nastolatka, który boi się mieszkać we własnym domu. Czy te zdarzenia mogą mieć związek z tragiczną śmiercią dziadka, który został pogrzebany żywcem? - Tajemnicza istota torturuje nastolatka, który boi się mieszkać we własnym domu. Czy te zdarzenia mogą mieć związek z tragiczną śmiercią dziadka, który został pogrzebany żywcem?
 • Śmierć przychodzi nocą - Powrót z zaświatów

  Groźny przestępca czai się w ukryciu i pod osłoną nocy atakuje młode, samotne kobiety. Wkrótce role się zamienią i jedna z ofiar stanie się największym wrogiem mordercy. - Groźny przestępca czai się w ukryciu i pod osłoną nocy atakuje młode, samotne kobiety. Wkrótce role się zamienią i jedna z ofiar stanie się największym wrogiem mordercy.
 • Zbrodnie z pierwszych stron gazet - Odcinek 12

  Doświadczeni dziennikarze śledczy odsłaniają szokujące kulisy prowadzonych przez siebie śledztw w sprawie przestępstw i zbrodni znanych z pierwszych stron gazet. - Doświadczeni dziennikarze śledczy odsłaniają szokujące kulisy prowadzonych przez siebie śledztw w sprawie przestępstw i zbrodni znanych z pierwszych stron gazet. - Sprawiedliwość równa wobec wszystkich to ideał trudny do urzeczywistnienia. Osiągnięcie tego jest często bardzo zawiłe i zagmatwane. Na jaw wychodzą wówczas pilnie skrywane sekrety i pojawiają się cis - Sprawiedliwość równa wobec wszystkich to ideał trudny do urzeczywistnienia. Osiągnięcie tego jest często bardzo zawiłe i zagmatwane. Na jaw wychodzą wówczas pilnie skrywane sekrety i pojawiają się cis
 • Żądza i krew - Morderstwo uchwycone w kadrze

  Piękna, ale samotna Tiana Notice poznaje w sieci Jamesa Cartera. Wkrótce na jaw wychodzi mroczny sekret mężczyzny, a relacja zamienia się w bitwę na brutalne pomysły. - Piękna, ale samotna Tiana Notice poznaje w sieci Jamesa Cartera. Wkrótce na jaw wychodzi mroczny sekret mężczyzny, a relacja zamienia się w bitwę na brutalne pomysły.
 • Wyrok za seks - Córka kaznodziei — czworokąt w Los Angeles

  Zabarwione czarnym humorem i zabawnie żenujące historie osób, które zostały przyłapane na uprawianiu seksu w nietypowych miejscach. - Zabarwione czarnym humorem i zabawnie żenujące historie osób, które zostały przyłapane na uprawianiu seksu w nietypowych miejscach.
 • Zbrodnia (nie)doskonała - Kryjówka na bagnach

  Dominic Reddick zbiegł z więzienia i ukrył się w lesie. Podczas poszukiwania jedzenia znalazł pączki, które zostały umyślnie podrzucone przez policję. Czy wpadnie w pułapkę? - Dominic Reddick zbiegł z więzienia i ukrył się w lesie. Podczas poszukiwania jedzenia znalazł pączki, które zostały umyślnie podrzucone przez policję. Czy wpadnie w pułapkę? - Historie tych przestępców są bardzo różne, ale przyświecał im jeden cel: za wszelką cenę chcieli pozostać na wolności, żyjąc w ukryciu i podszywając się pod inne osoby. - Historie tych przestępców są bardzo różne, ale przyświecał im jeden cel: za wszelką cenę chcieli pozostać na wolności, żyjąc w ukryciu i podszywając się pod inne osoby.
dalej
Zobacz program innych kanałów: