Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Przyczepy kempingowe, kamertony

  Jak buduje się przyczepy kempingowe silniejsze od samochodów SUV? Jak powstają kamertony o doskonałym dźwięku? Jak przebiega organizacja największego na świecie festiwalu światła? - Jak buduje się przyczepy kempingowe silniejsze od samochodów SUV? Jak powstają kamertony o doskonałym dźwięku? Jak przebiega organizacja największego na świecie festiwalu światła? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali?
 • Zagadki Ziemi - Tajemnica australijskiej pustyni

  W głębi australijskiego terenu znaleziono ogromną rzeźbę o wizerunku dziwnego stworzenia. Na morzu u wybrzeży Tajlandii pojawia się tajemnicze, zielone światło. - W głębi australijskiego terenu znaleziono ogromną rzeźbę o wizerunku dziwnego stworzenia. Na morzu u wybrzeży Tajlandii pojawia się tajemnicze, zielone światło.
 • Jak to jest zrobione? - Namioty z płótna/Fajki pokoju/Armaty

  Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają takie rzeczy jak płatki śniadaniowe, armaty i fajki pokoju. - Wnikliwa analiza przedmiotów, które otaczają nas w codziennym życiu. Przyjrzymy się, jak powstają takie rzeczy jak płatki śniadaniowe, armaty i fajki pokoju. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Jak to jest zrobione? - Plazmowe kamienie ozdobne, śnieżne efekty specjalne

  Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie m.in. o produkcji plazmowych kamieni ozdobnych i śnieżnych efektach specjalnych. - Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie m.in. o produkcji plazmowych kamieni ozdobnych i śnieżnych efektach specjalnych. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Fabryki smaku USA - Lody dla ochłody

  Przyjrzyjmy się, jak armia pracowników sprzedaje lody Cold Stone i jak pięciu braci z Wietnamu radzi sobie z francuskimi wypiekami. A w Seattle zamówimy ciastka z krabem. - Przyjrzyjmy się, jak armia pracowników sprzedaje lody Cold Stone i jak pięciu braci z Wietnamu radzi sobie z francuskimi wypiekami. A w Seattle zamówimy ciastka z krabem. - Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu. - Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu.
 • Porzucone konstrukcje - Miasta - widma

  W programie przyjrzymy się opustoszałym obszarom miejskim, takim jak japońska wyspa Hashima oraz Prypeć na Ukrainie, gdzie czas zatrzymał się po katastrofie w Czarnobylu. - W programie przyjrzymy się opustoszałym obszarom miejskim, takim jak japońska wyspa Hashima oraz Prypeć na Ukrainie, gdzie czas zatrzymał się po katastrofie w Czarnobylu.
 • Jak to jest zrobione? - Wiązania do nart zjazdowych, górnicze systemy klimatyzacji i temperówki

  Przyjrzyjmy się, jak powstają m.in. wiązania do nart zjazdowych, górnicze systemy klimatyzacji i temperówki do ołówków. - Przyjrzyjmy się, jak powstają m.in. wiązania do nart zjazdowych, górnicze systemy klimatyzacji i temperówki do ołówków. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Pogromcy mitów: Nowa generacja - Silny jak piórko

  Brian Louden i Jon Lung sprawdzają, czy rzeczywiście dorosłą istotę ludzką można przewrócić siłą jednego ptasiego piórka. Ciekawe, jak zakończy się ten eksperyment? - Brian Louden i Jon Lung sprawdzają, czy rzeczywiście dorosłą istotę ludzką można przewrócić siłą jednego ptasiego piórka. Ciekawe, jak zakończy się ten eksperyment? - Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów. - Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów.
 • Zoom na architekturę - Klątwa skarbu z dżungli

  Nowatorskie techniki animacji komputerowej, w oparciu o najnowsze wyniki badań archeologicznych, odsłonią nam tajemnice wznoszenia legendarnych budowli starożytnych cywilizacji. - Nowatorskie techniki animacji komputerowej, w oparciu o najnowsze wyniki badań archeologicznych, odsłonią nam tajemnice wznoszenia legendarnych budowli starożytnych cywilizacji.
 • NASA - archiwum tajemnic - Czy Ziemia miała dwa księżyce?

  Kulisy zaskakującego odkrycia, które sugeruje, że w mrocznych i groźnych chmurach Wenus kryje się tajemnica początków życia na Ziemi. Czy Ziemia miała kiedyś dwa księżyce? - Kulisy zaskakującego odkrycia, które sugeruje, że w mrocznych i groźnych chmurach Wenus kryje się tajemnica początków życia na Ziemi. Czy Ziemia miała kiedyś dwa księżyce? - Astronauci muszą się ratować, kiedy tajemniczy obiekt zbliża się z wielką prędkością do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tajny agent wyrusza z misją odzyskania skał księżycowych. - Astronauci muszą się ratować, kiedy tajemniczy obiekt zbliża się z wielką prędkością do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tajny agent wyrusza z misją odzyskania skał księżycowych.
 • Fabryki smaku USA - Lody dla ochłody

  Przyjrzyjmy się, jak armia pracowników sprzedaje lody Cold Stone i jak pięciu braci z Wietnamu radzi sobie z francuskimi wypiekami. A w Seattle zamówimy ciastka z krabem. - Przyjrzyjmy się, jak armia pracowników sprzedaje lody Cold Stone i jak pięciu braci z Wietnamu radzi sobie z francuskimi wypiekami. A w Seattle zamówimy ciastka z krabem. - Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu. - Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu.
 • Fabryki smaku - Czekoladowe pomarańcze

  Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja ulubionych produktów spożywczych Kanadyjczyków. W programie o tradycyjnych kanadyjskich cukierkach i czekoladowych pomarańczach. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja ulubionych produktów spożywczych Kanadyjczyków. W programie o tradycyjnych kanadyjskich cukierkach i czekoladowych pomarańczach. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak lody czekoladowe w rożkach, guma do żucia czy makaron. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak lody czekoladowe w rożkach, guma do żucia czy makaron.
 • Jak to jest zrobione? - Szyby ze szkła dmuchanego, pompy wodne, sake i pęsety

  Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja m.in. szyb ze szkła dmuchanego, pomp wodnych, sake i pęset. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja m.in. szyb ze szkła dmuchanego, pomp wodnych, sake i pęset. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Jak to jest zrobione? - Zawory ciśnieniowe do cystern, Candy Wafers, food trucki, sznury

  Przyjrzyjmy się, jak powstają m.in. zawory ciśnieniowe zbiorników na substancje chemiczne, cukierki o smaku owocowym, food trucki i sznury. - Przyjrzyjmy się, jak powstają m.in. zawory ciśnieniowe zbiorników na substancje chemiczne, cukierki o smaku owocowym, food trucki i sznury. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Prawda czy fałsz - pogromcy mitów - Wielkie zakończenie

  Miarka się przebrała. To ostatni odcinek serialu „Pogromców mitów" w historii. Przygotuj się na to, że najpotężniejszy finał w historii telewizji wbije Cię w fotel! - Miarka się przebrała. To ostatni odcinek serialu „Pogromców mitów" w historii. Przygotuj się na to, że najpotężniejszy finał w historii telewizji wbije Cię w fotel! - Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów. - Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów.
 • Superpociągi - USA: wagony Schnabel

  Zespół najwyższej klasy fachowców transportuje największe i najbardziej skomplikowane wagony towarowe na świecie z elektrowni atomowej Vogtle do portu w Savannah. - Zespół najwyższej klasy fachowców transportuje największe i najbardziej skomplikowane wagony towarowe na świecie z elektrowni atomowej Vogtle do portu w Savannah.
 • Porzucone konstrukcje - Odcinek 11

  Porzucone cuda inżynierii ponownie wkraczają do gry. Zapraszamy na spotkanie z konstruktorami tych nowości oraz z tymi, którzy na nowo dostrzegli w nich potencjał. - Porzucone cuda inżynierii ponownie wkraczają do gry. Zapraszamy na spotkanie z konstruktorami tych nowości oraz z tymi, którzy na nowo dostrzegli w nich potencjał.
 • wieczór
 • TRWA

  Zagadki Ziemi - Zagadka wśród ruin

  Coś czerwonego roi się na indyjskiej plaży a czarne dziury pojawiają się nieopodal egipskich piramid. Ponadto, ruiny w Peru sugerują, że Inkowie wiedzieli więcej niż podejrzewamy. - Coś czerwonego roi się na indyjskiej plaży a czarne dziury pojawiają się nieopodal egipskich piramid. Ponadto, ruiny w Peru sugerują, że Inkowie wiedzieli więcej niż podejrzewamy.
 • Prawda czy fałsz - pogromcy mitów - Niedokończone sprawy

  Adam i Jamie biorą pod lupę cztery ulubione mity widzów. Sprawdzą, ile prawdy kryje się w opowieściach o grach wideo, granatach, samochodach szpiegowskich i superszybkiej broni. - Adam i Jamie biorą pod lupę cztery ulubione mity widzów. Sprawdzą, ile prawdy kryje się w opowieściach o grach wideo, granatach, samochodach szpiegowskich i superszybkiej broni. - Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów. - Adam i Jamie zastanawiają się, czy driftowanie jest szybsze od jazdy w błocie. Następnie wrócą do ulubionych eksperymentów fanów z udziałem zapalniczek i akwariów.
 • Jak to jest zrobione? - Pilniczki do paznokci, brzozowe canoe, dachy łodzi

  Dowiedz się jak wytwarzane są m.in. pilniczki do paznokci, brzozowe canoe, twarde dachy łodzi oraz bezpieczniki dostosowane do wysokiego napięcia. - Dowiedz się jak wytwarzane są m.in. pilniczki do paznokci, brzozowe canoe, twarde dachy łodzi oraz bezpieczniki dostosowane do wysokiego napięcia. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Jak to jest zrobione? - Zapałki, pługi rolnicze, podjazdy teleskopowe, perły hodowlane

  Dowiedz się jak powstają m.in. drewniane zapałki, pługi rolnicze, podjazdy teleskopowe oraz perły hodowlane. - Dowiedz się jak powstają m.in. drewniane zapałki, pługi rolnicze, podjazdy teleskopowe oraz perły hodowlane. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Odcinek 13

  Jak zbiera się i przerabia najtwardsze i najdroższe orzechy na świecie? Jak woda z jeziora staje się zdatna do picia? Jak zapewnić bezpieczeństwo tysiącom fanów podczas koncertu? - Jak zbiera się i przerabia najtwardsze i najdroższe orzechy na świecie? Jak woda z jeziora staje się zdatna do picia? Jak zapewnić bezpieczeństwo tysiącom fanów podczas koncertu? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali?
 • Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Mosty saperskie, pisaki i zakreślacze

  Jak powstają przenośne mosty, którymi potem jeżdżą czołgi? Jak produkuje się markery, które nigdy nie blakną? Jak konstruuje się supermotor, który rozwija szybkość 320 km/godz.? - Jak powstają przenośne mosty, którymi potem jeżdżą czołgi? Jak produkuje się markery, które nigdy nie blakną? Jak konstruuje się supermotor, który rozwija szybkość 320 km/godz.? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali?
 • Fabryki smaku USA - Lody dla ochłody

  Przyjrzyjmy się, jak armia pracowników sprzedaje lody Cold Stone i jak pięciu braci z Wietnamu radzi sobie z francuskimi wypiekami. A w Seattle zamówimy ciastka z krabem. - Przyjrzyjmy się, jak armia pracowników sprzedaje lody Cold Stone i jak pięciu braci z Wietnamu radzi sobie z francuskimi wypiekami. A w Seattle zamówimy ciastka z krabem. - Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu. - Zobacz, w jaki sposób powstaje syrop czekoladowy, wieloziarnista tortilla i zapiekanka z makaronu.
 • Fabryki smaku - Halloween, część 1

  Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja halloweenowych przysmaków. W programie o strasznych jabłkach na patyku, batonikach zombie i cukierkach z melasy. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega produkcja halloweenowych przysmaków. W programie o strasznych jabłkach na patyku, batonikach zombie i cukierkach z melasy. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak lody czekoladowe w rożkach, guma do żucia czy makaron. - Przyjrzyjmy się, jak przebiega proces produkcji popularnych artykułów spożywczych, takich jak lody czekoladowe w rożkach, guma do żucia czy makaron.
 • Zagadki Ziemi - W poszukiwaniu króla Artura

  Opuszczone miasto w odleglej dżungli może być kryjówką pradawnego skarbu. Czy tajemniczy, kamienny krąg jest legendarnym okrągłym stołem króla Artura? - Opuszczone miasto w odleglej dżungli może być kryjówką pradawnego skarbu. Czy tajemniczy, kamienny krąg jest legendarnym okrągłym stołem króla Artura?
 • Jak to jest zrobione? - Kierownice / Przewody paliwowe / Szarlotki / Kaloryfery

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu? Dziś pod mikroskop trafi kolejna porcja takich rzeczy. - Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak powstają przedmioty, które otaczają nas w codziennym życiu? Dziś pod mikroskop trafi kolejna porcja takich rzeczy. - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione". - Nasz świat pełen jest przedmiotów i urządzeń, które powstały dzięki zaawansowanej mechanice i technologii. Mamy okazję zajrzeć do fabryk i przekonać się „Jak to jest zrobione".
 • Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - Ser Wensleydale, pędzle

  Jak przebiega proces produkcji sera Wensleydale? Jak ze świńskiej sierści powstają najlepsze na świecie pędzle? Jak destyluje się aromatyczne oleje z eukaliptusa, przysmaku koali? - Jak przebiega proces produkcji sera Wensleydale? Jak ze świńskiej sierści powstają najlepsze na świecie pędzle? Jak destyluje się aromatyczne oleje z eukaliptusa, przysmaku koali? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali? - Jak przebiega utylizacja śmieci zebranych po paradzie z okazji dnia św. Patryka? Czy luksusową limuzynę można zamienić w samochód wyścigowy? Jak powstają miecze z hartowanej stali?
 • Co było dalej? - Odcinek 6

  W fabryce fajerwerków wybucha pożar. Za sprawą reakcji łańcuchowej ogień może wymknąć się spod kontroli. W Rosji butle z propanem toczą się pod koła nadjeżdżających samochodów. - W fabryce fajerwerków wybucha pożar. Za sprawą reakcji łańcuchowej ogień może wymknąć się spod kontroli. W Rosji butle z propanem toczą się pod koła nadjeżdżających samochodów.
 • Uliczne laboratorium - Siły natury

  Kevin i jego ekipa wykorzystują niewiarygodną moc sił magnetycznych. Nie tylko niszczą przedmioty, ale także prezentują niezwykłe wyczyny lewitacyjne. - Kevin i jego ekipa wykorzystują niewiarygodną moc sił magnetycznych. Nie tylko niszczą przedmioty, ale także prezentują niezwykłe wyczyny lewitacyjne.
 • Inżynieria ekstremalna - Centrum miasta, Las Vegas

  Danny Foster analizuje zakrojony na ogromną skalę projekt modernizacji centrum Las Vegas. Przebudowa ma kosztować 12 miliardów dolarów, a miasto całkowicie zmieni swój wizerunek. - Danny Foster analizuje zakrojony na ogromną skalę projekt modernizacji centrum Las Vegas. Przebudowa ma kosztować 12 miliardów dolarów, a miasto całkowicie zmieni swój wizerunek.
 • W sieci eksperymentów - Trening szarych komórek

  Niecodzienne filmiki znalezione w sieci. Eksperci odkryją tajemnicę stuletniego herbatnika, posłuchają koncertu gitarowego pod wodą i przyjrzą się współczesnemu tuningowi auta. - Niecodzienne filmiki znalezione w sieci. Eksperci odkryją tajemnicę stuletniego herbatnika, posłuchają koncertu gitarowego pod wodą i przyjrzą się współczesnemu tuningowi auta. - Wyścig rydwanów motocyklowych; samolot bez skrzydeł; robotyczny insekt i mężczyzna, który podwozi swoich przyjaciół skonstruowanym przez siebie egzoszkieletem. - Wyścig rydwanów motocyklowych; samolot bez skrzydeł; robotyczny insekt i mężczyzna, który podwozi swoich przyjaciół skonstruowanym przez siebie egzoszkieletem.
 • Eksperyment. Wersja 2.0. - Stół odporny na trzęsienie ziemi

  Dwóch przyjaciół, Grant Reynolds i Kevin Moore próbują ustalić, dlaczego przedstawione na filmach w internecie wyczyny zakończyły się kompletną klapą. - Dwóch przyjaciół, Grant Reynolds i Kevin Moore próbują ustalić, dlaczego przedstawione na filmach w internecie wyczyny zakończyły się kompletną klapą.
 • Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem - Czy staniemy się bogami?

  Postępy nauki sprawiają, że człowiek pozornie zaczyna wykazywać boskie zdolności: decyduje o powstawaniu nowego życia i analizując wielkie zbiory danych rozwiązuje każdy problem. - Postępy nauki sprawiają, że człowiek pozornie zaczyna wykazywać boskie zdolności: decyduje o powstawaniu nowego życia i analizując wielkie zbiory danych rozwiązuje każdy problem. - Morgan Freeman wspólnie z największymi naukowcami na Ziemi bada tajemnice, które od wieków fascynowały ludzkość. - Morgan Freeman wspólnie z największymi naukowcami na Ziemi bada tajemnice, które od wieków fascynowały ludzkość.
 • NASA - archiwum tajemnic - Młot Thora

  Eksperci NASA poddają wnikliwej analizie tajemnicze spotkania, niecodzienne odkrycia i przedziwne zjawiska. - Eksperci NASA poddają wnikliwej analizie tajemnicze spotkania, niecodzienne odkrycia i przedziwne zjawiska. - Astronauci muszą się ratować, kiedy tajemniczy obiekt zbliża się z wielką prędkością do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tajny agent wyrusza z misją odzyskania skał księżycowych. - Astronauci muszą się ratować, kiedy tajemniczy obiekt zbliża się z wielką prędkością do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tajny agent wyrusza z misją odzyskania skał księżycowych.
dalej
Zobacz program innych kanałów: