Programy

powrót do listy

Rodzice na szóstkę

Rodzice na szóstkę
Rodzice na szóstkę  Foto: Materiały prasowe
Courtney i Eric Waldrop wraz z dziewiątką dzieci – trzema starszymi synami i sześcioraczkami w wieku niemowlęcym – zagoszczą w TLC w nowym serialu "Rodzice na szóstkę".

Waldropowie to bardzo zżyta rodzina, mieszkająca na farmie owiec w małym miasteczku w Alabamie. Jakże zaskoczeni byli rodzice, Courtney i Eric, kiedy ich starania o dziecko zaowocowały nie jednym, a sześciorgiem niemowląt. W sześciu godzinnych odcinkach widzowie będą przyglądać się przygotowaniom rodziny do przyjścia dzieci na świat, wysoce ryzykownemu porodowi, przyjęciu noworodków na oddział intensywnej opieki i próbach przystosowania się do życia codziennego po powrocie do domu. Ale, jak wszyscy rodzice doskonale wiedzą, poród to dopiero początek!

Serial ukazuje nam losy Waldropów po powrocie z niemowlętami do domu, ich zmagania z problemami zdrowotnymi, które występują przy przedwczesnym porodzie, zwłaszcza podczas okresu zachorowań na grypę, zmienianie około siedemdziesięciu pieluch dziennie oraz próby werbowania przyjaciół i członków rodziny do pomocy przy całodobowej opiece i karmieniu dzieci, jednocześnie nie zapominając o Saylorze, Walesie i Bridge’u. Poza tym Courtney i Eric są świadomi, że potrzebują większej ilości długoterminowych dochodów i muszą podjąć istotne decyzje dotyczące przyszłości, włączając w to powrót Courtney do pracy nauczycielki. Jak poradzą sobie z rodziną wielkości drużyny piłkarskiej z tyloma rzeczami na głowie?

Magia skalpela - turystyka medyczna w Tajlandii
Następny artykuł:

Magia skalpela - turystyka medyczna w Tajlandii

tvnpix