Programy

powrót do listy

Salon sukien ślubnych Goka

Salon sukien ślubnych Goka
Salon sukien ślubnych Goka  Foto: Materiały prasowe
Uwielbiany brytyjski stylista i projektant przyjechał do Polski, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Premiera pierwszego odcinka już 7 maja w telewizji TLC!

Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że jego podopieczne od razu czują się wyjątkowo.

W każdym odcinku programu „Salon sukien ślubnych Goka” prowadzący pomoże dwóm bohaterkom, które opowiedzą mu o swoich idealnych sukniach ślubnych. Gok Wan przygotuje dla nich po trzy propozycje. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu liczy się jeszcze zdanie rodziny, teściowej
i przyjaciółek. Jedno jest pewne – emocje gwarantowane!

Nasze atelier powstało dzięki pomocy salonów sukien ślubnych: Elizabeth Passion, Mona Liza, Nikol Moda Ślubna, Suknie Ślubne Lilia. Dziękujemy również Loft37 za użyczenie butów z kolekcji ślubnej „Yes I do”. Za profesjonalne usługi fryzjerskie jesteśmy wdzięczni Vertigo Hair w Warszawie.

Program „Salon sukien ślubnych  Goka” jest oparty na amerykańskim formacie „Say Yes To The Dress”. Pierwszy odcinek będzie można oglądać prapremierowo na antenie TVN. Kolejne odcinki w TLC, od 7 maja w każdy wtorek o godz. 21.30.

ŚLUBNY AUTOBUS GOKA

Nasze atelier powstało dzięki pomocy salonów sukien ślubnych:

Elizabeth Passion

Mona Liza

Nikol Moda Ślubna

Suknie Ślubne Lilia

Bardzo dziękujemy za wypożyczenie pięknych sukien do naszego programu!

Dziękujemy również Loft37 za użyczenie butów z kolekcji ślubnej „Yes I do”.

Za profesjonalne usługi fryzjerskie jesteśmy wdzięczni Vertigo Hair w Warszawie.

Pasjonaci czy wariaci - Ostatnia droga
Następny artykuł:

Pasjonaci czy wariaci - Ostatnia droga

tvnpix