SZOKUJĄCE

Cykl o niewiarygodnych, zaskakujących ludzkich losach.

Przeszczepiono mi twarz - niedziela, 2 września 22:30
Historia drugiego w Polsce przeszczepu twarzy u studentki prawa. Dziewczyna miała rzadką chorobę, która zniekształciła jej twarz w ogromny guz. Bardzo silna i pozytywna bohaterka. Towarzyszymy jej podczas operacji i rekonwalescencji. Słuchamy opowieści o chorobie z jej ust, rodziny oraz perspektywy lekarzy transplantologów.

Jestem sexsingielką po 60-tce
Opowieść o starszych Paniach, które po rozwodach, śmierci mężów zaczynają realizować swoje potrzeby seksualne. Zakładają konta na serwisach randkowych i erotycznych. Kręcą erotyczne filmiki i spotykają się z młodszymi panami. W reportażu mamy okazje zapoznać się z radosną twórczością mailową niektórych panów. Materiał ciekawy i z jakąś tam dawką humoru, ponieważ bohaterki reportażu nie są bynajmniej zadbanymi kocicami. To Panie jakie raczej widzimy za ladą w warzywniaku.

Sprzedam dziewictwo
Super wcieleniówka dwójki dziennikarzy. Ona daje ogłoszenie, że chce sprzedać dziewictwo i spotyka się z kandydatami zdolnymi zapłacić a on jako ten „chcący zapłacić” odpowiada na anonse ogłaszających się dziewczyn. Z reportażu dowiadujemy się nie tylko „ile pieniędzy kosztuje dziewictwo”, ale też jakie pobudki kierują dziewczynami oraz czy cena psychiczna, emocjonalna nie była dużo dużo wyższa…Obrzydzenie do seksu, niechciana ciąża podczas tego „pierwszego razu”, brakiem miłości do narodzonego z tej „transakcji” dziecka…

Moja mama jest mężczyzną
Reportaż o Jacku, który urodził się jako Jola. Jola od dziecka wiedziała, że coś jest z nią nie tak. Ze za bardzo czuje się chłopcem. Ale mimo wszystko postanowiła wyjść za mąż i urodzić dzieci „bo może jej przejdzie”. Nie przeszło. Kiedy dzieci dorosły za namową jednego z synów postanowiła zawalczyć o siebie. Otrzymała orzeczenie sądu zmieniającego reportażu. Opowiada jak to jest kiedy mama nagle staje się tatą. Materiał kończy się informacją, że do pełni przemiany Jackowi brakuje już tylko penisa. UWAGA! Po kontakcie z jednym z autorów materiału wiemy, że Jacek prawdopodobnie w październiku w Tajlandii będzie miał operacje „utworzenia penisa”.